I don't know why I still believe in your name

19. dubna 2012 v 22:45 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
nejvíc si přeju, aby už byl zítřek a taková pátá hodina odpolední. chci mít za sebou tu hrůzu, ze které mne dnes už bolí hlava a nemůžu vůbec nějaké sukně, švy nebo záhyby vidět. doufám, že za to alespoň to učení stálo:) já nevím jak vy, ale já už si začínám plánovat na prázdniny:) jsem plánovací typ, to bez pochyby, akorát mě vždycky mrzí, když nějaký plán nevyjde a já musím zůstat trčet doma.. ale když něco vyjde, tak je to absolutně o ničem jiném!:)) na druhou stranu v poslední době nic nestíhám, do školy vstávám nevyspalá, usínám v autobuse a v metru a ve škole to dopadá tak, že piju litry kafe a na nějaké zapisování do sešitů si vůbec nevzpomenu.. jo, už fakt potřebuju prázdniny, pořádně dlouhý odpočinek (ne, mě fakt nestačí blbý dva dny za tři měsíce) a všechny pondělky bych potřebovala zaspat! doufám, že mi ty sešity pod polštářem při zítřejších srovnávacích testech alespoň trochu pomůžou, při nejhorším existují taháky. mějte krásný víkend, užívejte si toho pochmurného počasí a hlavně se mějte nejlíp, jak jen to jde!!:-** a taky mi držte palce, jelikož každý palec je v mém případě opravdu dobrý:)


keď hráme v mojom tempe, nie je čas na spanie a noc patrí len nám

 


Komentáře

1 Sajü | Web | 20. dubna 2012 v 18:16 | Reagovat

Doufám, že jsi to všechno zvládla. Já zažím něco podobného - chodím spát hrozně pozdě, do školy vstávám nevyspalá a ve škole mám potom pocit, že všechno, co jsem se naučila, je z mojí hlavy pryč. Jsem zvědavá, jak tohle všechno budu zvládat příští rok! :D To bude teprve záhul. Hrozně ti závidím, že si takhle plánuješ - já plánuju leda tak sedět a vypracovávat věci k maturitě! Pěkné léto!:D Přeju ti, aby ses tyhle dva dny pořádně prospala a v pondělí začala s lepším nasazením ;-)

2 weili | Web | 21. dubna 2012 v 21:39 | Reagovat

v poslední době? Kaulitz měl vždycky nejhezčí ruce!:D i když je fakt, že jsou den ode dne lepší, a celý potetovaný, to by bylo teprve něco ♥

doufám, že ti pátek dopadl dobře:)*
usínání v autobuse a v metru, dospávání ve škole, jó tak klasikaaa:D

Dva Svetyyy! ♥

3 Kaylee | Web | 22. dubna 2012 v 9:29 | Reagovat

No, mě taky bolela v pátek hlava, myslela jsem, že snad budu doma ale psali jsme test, tak jsem do školy musela, abych to pak zas nemusela dopisovat. Naštěstí se vstáváním já osobně problém nemám, ale jsou i jinačí problémy, co studenti mají, jako například to stupidní zapisování do sešitů a učení se na každou hodinu kvůli zkoušení, nervy a já nevím co všechno. Každopádně doufám, že ti to dopadlo dobře, a že jsi se pořádně za víkend prospala. :)
Já už taky plánuju prázdniny, přinejmenším na jaký filmy se podívám, a podobně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama