Listopad 2012

every single time that I feel like things are getting better I'm constantly being knocked down, it sucks

26. listopadu 2012 v 23:43 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
někdy.. mám chuť utéct někam hodně daleko. tam, kde by mě nikdo neznal, tam, kde bych mohla být sama sebou, tam, kde bych se cítila volná, nezávislá a potřebná. někdy si ale taky říkám, jestli takové místo vůbec existuje. někdy bych nejradši zůstala celé dny v posteli a nenavazovala kontakt s děním okolo mě. někdy si ale říkám, že nesmím jenom ležet a snažit se být neviditelná. někdy mi prostě jedno mé já říká vykašli se na všechno, ale to druhé já mi říká úplný opak. a potom se cítím tak, jak se cítím. mizerně, jelikož nevím, kam doopravdy patřím.
a co se za poslední dny stalo? byla jsem na rozbřesku, nejdříve s eli a potom ve čtvrtek se sestrou a opravdu musím říct, že se mi poslední díl líbí, ať už si každý říká co chce. musela jsem přetrpět scholu pragensis a vtírat se lidem a nabízet jim letáčky a zvát je na naší školu a nuceně se k tomu všemu usmívat. přišel mi nejcenější papír ever, kterého nemůžu přestat objímat a pokaždé, když se na mě takhle ráno podívá, mi vykouzlí úsměv na tváři. a taky v poslední době zjišťuji, že bych se nejradši vrátila do minulosti a pár nejlepších dnů prožívala každičký den znovu a znovu.. hlavně, že jsem si slíbila, že nebudu žít minulostí. jak se máte vy:)? užijte si zbytek listopadu, začněte si užívat vánoční atmosféry a mějte se jak nejlíp to jde:-**


you fit me better than my favorite sweater

11. listopadu 2012 v 17:42 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
za těch pár týdnů, co jsem nenapsala, se v podstatě nic moc zajímavého ani nestalo. ke konci října jsem konečně navšívila valtice a opravdu můžu říct, že je to nádherné město! kdyby nám nezačalo sněžit, tak by se to možná dalo brát za půldenní výlet, ale se sněhem to byl výlet celodenní. před týdnem jsem byla asi nejšťastnější člověk na světě a pokud jste četli minulý článek, tak rozhodně víte proč:)) pořád tomu nemůžu uvěřit a na stoprocent jistá si budu až v okamžik, kdy budu držet lístky do golden circle:')) v týdnu se s holkama chystáme na poslední část twilight ságy do kina, ve škole je to čím dál hektičtější, nestíhám dočítat knížky z knihovny a nejradši bych zaspala celý letošní vánoční svátky. no, v podstatě bych nejradši zapsala celý zbytek roku plus celou polovinu toho následujícího a probudila se až 24. června:) každopádně jsem nečekala, že budu mít čtvrtletní průměr 1,9 a žádnou čtyřku! hell yes! jak to vypadá se školou u vás? mě teď ještě čeká dopisování strašně záživných výpisků a hlavně učení na zítřejší test z literatury.. krásný nový týden, držte se a mějte se krásně:-**!


koncert století

5. listopadu 2012 v 17:52 | E.
v podstatě normální pátý listopad, je pondělí, mám češtinu a jelikož se děsně nudím a nevím, co mám dělat, tak vytáhnu metro. listuju a listuju a listuju až najednou na mě vybafne článek s titulkem BON JOVI OPĚT ZAHRAJÍ V PRAZE! to, co následovalo potom ani nechtějte vědět.. málem jsem to metro štěstím roztrhala. já vážně věřím v naději!!! věřím v to, že když v něco doopravdy doufáte, tak se vám to splní. tak s kým se tedy uvidím 24.06.2013 na koncertě století:)? (Jone, tebe nepočítám <333333)

METRO / MF / BLESK / #BECAUSEWECAN