Prosinec 2012

happy happy

31. prosince 2012 v 14:40 | E.

v letošním roce byli chvíle, kdy jsem utíkala před realitou a doufala jsem, že mě nikdo z mých snů neprobudí, ale byli v něm též chvíle, kdy jsem nemohla být šťastnější:) za ty nejdůležitější rozhodně považuji došití sukně - závěrečné práce v prvním ročníku během čtrnáctidenních praxích; noc, kdy jsme před sebou měli nejlepší foo fighters (anetko, pokud tohle čteš, tak ti ještě jednou strašně moc děkujeme za ty lístky!!) a pátý listopad, jelikož se mi splnil největší sen!
všem vám do nového roku přeju hodně úspěchů, zdraví, štěstí, snů, lásky, smíchu, spokojenosti a hlavně ať máte potom na konci roku 2013 na co vzpomínat:))!

tak ať je tedy rok 2013 alespoň z poloviny tak dobrý, jako byl rok 2012 a nebo třeba ještě lepší:))!! užijte si večer a přeji vám všem krásný šťastný nový rok!!!

xmas random

22. prosince 2012 v 18:08 | E.
pusťte si rockové koledy, zapalte si skořicovou svíčku, udělejte si horkou čokoládu, koukněte se na sám doma nebo na mrtvou nevěstu a přeji vám všem vánoce plné pohody, radostí a dobrého jídla:)! já si můžu konečně začít vánoc užívat naplno, jelikož jsem včera dokončila košili a tak ze mě spadl všechen stres:)) nemůžu se dočkat až vám jí ukážu!!
but mostly, I hate the way I don't hate you, not even close

9. prosince 2012 v 19:42 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
je pravda, že sníh zrovna třikrát ráda nevidím, ale zároveň mě nabíjí zvláštní a neobvyklou energií.. celý víkend jsem, dá se říct že, prospala. zima mi opravdu neprospívá a to neberu v potaz, že se od pátku cítím mizerně. nepomáhá mi ani to, že zítra mám budíček kolem půl pátý a že před sedmou musím být u školy, protože se v tomhle počasí jede do jihlavy. opravdu se těším, až jednadvacátého vylezu z autobusu a budu si moct říct, že pár dní žádný brzký vstávání nebudu muset trpět, protože mi řekněte komu by se v tomhle počasí v šest hodin ráno chtělo letět na autobus. whatever, největší stres mám stejně z věty, která zní "devatenáctého prosince se musí odevzdat všechny pololetní práce" a přitom se o žádnou pololetní práci nejedná, jelikož pololetí před vánoci, pokud si tedy pamatuji, opravdu nekončí. je opravdu vidět, že konce roků pro mě šťastný nikdy nebyly a asi ani nebudou.. teď jediný, co opravdu chci vidět je horká vana a jediný, co opravdu chci slyšet je momsen a její hlas:) jak zvládáte vy předvánoční stres? mějte se fajn a hlavně se držte:-**!