but mostly, I hate the way I don't hate you, not even close

9. prosince 2012 v 19:42 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
je pravda, že sníh zrovna třikrát ráda nevidím, ale zároveň mě nabíjí zvláštní a neobvyklou energií.. celý víkend jsem, dá se říct že, prospala. zima mi opravdu neprospívá a to neberu v potaz, že se od pátku cítím mizerně. nepomáhá mi ani to, že zítra mám budíček kolem půl pátý a že před sedmou musím být u školy, protože se v tomhle počasí jede do jihlavy. opravdu se těším, až jednadvacátého vylezu z autobusu a budu si moct říct, že pár dní žádný brzký vstávání nebudu muset trpět, protože mi řekněte komu by se v tomhle počasí v šest hodin ráno chtělo letět na autobus. whatever, největší stres mám stejně z věty, která zní "devatenáctého prosince se musí odevzdat všechny pololetní práce" a přitom se o žádnou pololetní práci nejedná, jelikož pololetí před vánoci, pokud si tedy pamatuji, opravdu nekončí. je opravdu vidět, že konce roků pro mě šťastný nikdy nebyly a asi ani nebudou.. teď jediný, co opravdu chci vidět je horká vana a jediný, co opravdu chci slyšet je momsen a její hlas:) jak zvládáte vy předvánoční stres? mějte se fajn a hlavně se držte:-**!


opravdu mě zajímá, co si o mně musí lidi myslet, když se na tyhle plakáty denně skoro na každý stanici metra usmívám:)
fuj

 


Komentáře

1 Caty | Web | 9. prosince 2012 v 20:36 | Reagovat

ten lak je super,asi si ho taky pořídim :) a tohle počasí je skvělý,ale ne když se v tom musí každej den plahočit na vlak a domů..

2 Kaylee | Web | 16. prosince 2012 v 19:56 | Reagovat

Doufám, že pololetní práci zvládáš, jsem fakt ráda, že na gymplu nic jiného kromě protokolů z laboratoří v chemii a fyziky (každý týden jeden protokol) odevzdávat nemusíme. :D Předvánoční stres jsem zvládala v pohodě, až do doby, než jsem zjistila, že dárek pro tátu pořád nemám, jelikož prostě nepřišel, takže nevím, co budu dělat. :D
Snad jsi tu Jihlavu zvládla, taky nemám ráda zimu. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama