with freedom, books, flowers and the moon, who could not be happy?

27. ledna 2013 v 18:35 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
je sice fajn, že tady vedle mě leží sešit s realismem, ale nějak pořád nemám chuť si ho netlouct do hlavy.. tak trochu jsem tušila, že s druhým pololetím přijde i naprostá lenost a nechuť k učení. každopádně na sebe můžu být právem hrdá, jelikož tenhle týden byl plný samého zkoušení a písemek a díkybohu jsem všechno vytáhla a mám jenom čtyři trojky! někdo možná nechápe, proč se ze čtyř trojek raduju, ale pro mě, jako naprostého flegmatika co se učení týče, je to výhra:)!! v pátek jsme konečně obhajovaly košile, jelikož se nám z termínu klauzur musely obhajoby posunout, takže si už vážně můžu říct, že jsem košili zvládla a můžu jí pověsit na ramínko taťkovi do skříně:) každopádně začíná další stres a to dámská halenka, kterou ještě ani nemám pořádně promyšlenou.. ale nebudu se předčasně nervovat, ještě je na to času dost:) pokud se někdo chystáte emigrovat, tak mě prosím prosím přibalte k sobě do kufru!! včera jsem si na svou osobu, kvůli tomu, že podporuju Karla vyslechla ne moc hezké připomínky a to i od lidí, od kterých bych to nikdy nečekala.. udivuje mě, jak všechno každý schazuje na mou německou krev.. jako bych za to asi mohla:)) dneska mě tedy čeká večer s realismem, nejoblíbenějším čajem a s jedním z nejlepších hlasů ever! mějte krásný týden, užijte si jednodenní páteční prázdniny a pokud vám na ně hned navazují jarní, tak vám tuze závidím:-**!! mám vás ráda


ze slev z h&m! nádherná barva
přiznávám, jsem svetrofil (a všechny za dvacku ze sekáče!!)

 


Komentáře

1 Sajü | Web | 27. ledna 2013 v 22:10 | Reagovat

Tak strašně ti závidím, že můžeš být v druhém pololetí líná. I když já jsem si tím prošla a musím říct, že jsem byla víc líná vždycky v prvním pololetí a v tom druhém jsem to vytahovala na nejlepší. Jestli odmaturuju, bude to fakt úspěch. Když mám vypracovat otázku, sednu k notebooku, který zase hrozně rychle vypnu a papíry strčím stranou. Ty svetry vypadají perfektně. A za dvacku? Naprostá paráda.
Co se týče prezidenta - spokojená nejsem a ani bych nebyla, i kdyby byl Karel. Pro mě jsou to dva lidi, kteří na hrad nepatří, ale jestliže mám být upřímná, pro mě nepatří na hrad ani do politiky nikdo, kdo tam sedí. Bohužel. Hloupý stát^^
Drž se Edit a už teď jsem zvědavá na tvojí dámskou halenku:-*

2 Caty | Web | 28. ledna 2013 v 17:30 | Reagovat

tak musím říct,že máš krásné písmo! :))strašně vyvážené,nikde se ti nemění sklony a tak.. k tomu se chci taky dopracovat:).
jinak s výsledkem voleb taky nejsem dvakrát spokojená,respektive vůbec,pana Zemana vážně ráda nemám a to co předvedl hned v prvním rozhovoru po zvolení to byl vážně otřes.pro mě byla lepší volba prostě Karel.
svetry za dvacku?? tak to ti teda závidím!:)já si naposled udělala radost červenejma kalhotama za 150:))(a to už vůbec nemluvím o tom,že jsem div neskákala radostí,že jsem se vešla do velikosti 27:DD)
v učení jsem taky šílenej flegmatik,takže jsem ráda za dvě trojky :)) a velmi!

3 Weili | Web | 28. ledna 2013 v 22:17 | Reagovat

svoje známky sem psát nebudu, ale řeknu ti to takhle, oproti mě jsi se čtyřma trojkama frajer nejvyššího kalibru!:D
ty hádky okolo voleb jsou nepochopitelný, lidi se nikdy nepřestanou rejpat v názorech druhých. jsou to snad naše názory, naše volby a naše svobodná rozhodnutí ne, na ně ještě (zatím?) právo máme.
fuu, jaký byl večer s realismem?;D já bych tu teď nejspíš měla sedět s českou meziválečnou literaturou, ale..:D
ahhh tenhle článeček s BJ na mě kouká z nástěnkyy <333 ještě cca 5 měsíců, to už je míň jak půl roku, což je vlastně celkem pozitivní zpráva :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama