it's sad when people who gave you the best memories, become a memory

29. března 2013 v 22:37 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
uběhla nějaká ta doba, co se tu objevil poslední podobný článek:) stalo se toho za těch pár týdnů tolik.. můžu se radovat z lístku na paramore, don't give up má doživotní místo na mém těle, poznala jsem, jaké to je mít něco zlomeného, veškerou svou energii směřuji v posledních týdnech, možná i měsících pouze na školu a neskutečně moc si přeju, abych si už mohla definitivně říct, že mám druhák úspěšně za sebou!
je strašné, jak ten čas letí. za chvíli tu máme konec školního roku a představa, že musím do konce druháku stihnout ušít dámskou halenku, napsat srovnávací testy ze všech maturitních předmětů a do toho všeho zvládnout ještě odborné praxe, je naprosto, ale naprosto strašná! každopádně už zbývají necelé tři měsíce do nejlepšího dne vůbec a jsem přesvědčena, že mi potom už bude naprosto všechno jedno:) neumíte si ani představit, jak ve mě každým dnem víc a víc stoupá ta neskutečná eufórie!! velikonoční prázdniny jsou co nevidět pryč a já je trávím jenom u učení a stále doháním to, co jsem se zlomeným zápěstím nemohla dělat. řeknu vám, že vůbec nevím, co bych dělala, kdybych se musela sžít s tím, že mám pouze jednu zdravou ruku - neskutečně obdivuji lidi, kteří to dokázali a jsou stejně, i přes všelijaké překážky, plní života. doufám, že se budete všichni modlit semnou, aby se už konečně vrátilo teplo, jelikož už ani nemám náladu vůbec chodit ven..
jak prožíváte a užíváte velikonočních prázdnin vy:-**? mějte se skvěle a hlavně se držte!!! 


Komentáře

1 Caty | Web | 30. března 2013 v 15:14 | Reagovat

na článek o pokojíku se velice těším:)
jinak ti moc přeju ty koncerty,já se těch "mých" nemohu dočkat:).
a jak se ti stalo to zápěstí?snad už to je v pořádku:)
a to počasí je ŠÍLENÉ.

2 Miko.TaMpEr | E-mail | Web | 1. dubna 2013 v 15:18 | Reagovat

Jé, další osoba co se chystá na Paramore. Já vám to všem tak zatraceně závidím!
Ponožky jsou nejvíc roztomilí. Já chci taky takový :(:D
Tobě to jako vždy sluší, a na článek o pokojíku se těším ^^
Co se ti jinak stalo se zápěstím? Snad už je to lepší. Jinak doufám, že si jakž takž ty Velikonoční prázdniny užíváš:)

A White Collar doporučuju! Sice jsem se teď zasekla u 4. dílu a neměla čas jít dál (a nebo ta nálada nebyla). Každopádně se mi to líbí a určitě se koukni. Alespoň na jeden díl abys věděla jestli se ti to bude líbit nebo ne, protože moc netuším na jaké seriály se díváš:)
Pak dej vědět jak se líbí ^^

Přeji ti hezký zbytek prázdnin!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama