don't give up on yourself

18. dubna 2013 v 19:43 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
upřímně si poslední dny do posledního detailu pouze a jenom užívám:) nádherné počasí, všechno kvete a voní, ráno mě budí ptáci za oknem, všechno se daří, dneska jsem si dodělala klasifikaci a dala jsem jí na výbornou a to neberu v potaz ten fakt, že je tu co nevidět červen a s ním.. no, víte:))!! nemůžu se neusmívat na billboard před metropolí, na plakát na andělu a ani na tentýž plakát na hradčanské - myslím, že si lidé už vážně někdy z těch mých připitomělých úsměvů musí klepat na čelo, ale já si vážně nemůžu pomoct:)
příští týden ale bude nejspíš všechno úplně vzhůru nohama. máme na škole týden plný srovnávacích testů z maturitních předmětů (takže sakra i z debilní, fajn nejdebilnější, matiky!) a to si ještě neuvědomuji, že do toho píšeme z občanky, technologie a určitě si na nás nějaký učitel připraví ještě něco jiného. tak tedy alespoň, že to počasí mi dodává takovou pozitivní energii a já sakra doufám, že všechny testy, úkoly společně s blbými srovnávačky zvládnu!! ale jak se říká, štěstí přeje připraveným:)
jak se máte vy? silno silně doufám, že skvěle, a že vás nic netrápí:-** pokusím se zase co nejdříve ozvat:) krásný zbytek prosluněného dne! 


Komentáře

1 Sajü | Web | 20. dubna 2013 v 0:05 | Reagovat

Edit, musím říct, že mě to sluníčko venku hrozně pomáhá, držet se při té hoře učení, které mě čeká ke květnové maturitě :) A když už tak básníš o tom, že vidíš ty billboardy - já na jejich koncert sice nejdu, ale kdykoli jedu na Florenci, nebo kdekoli jinde, kde vidím jejich plakát, okamžitě si na tebe vzpomenu a usmívám se taky!:) Hrozně se těším na tvoje posty na facebooku a hlavně na blogu, na dlouhé rozepsání ♥
Hrozně mě fascinují tvoje vlasy, co si budeme vykládat!^^ A jak jsem viděla tu fotku, kde je náznakem cd 30STM, neuvěříš, ale úplně mi zaplesalo srdéčko, že za chvilku by mělo vyjít nové cd! :D Nemůžu se dočkat Jaredova hlasu v nových písničkách, protože ten singl je dokonalej ♥ Bože, zase píšu blbosti, tak ti to tu utnu jen tím, že ti budu držet palce a už se těším na další post!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama