Květen 2013

Dr. Martens my new love

30. května 2013 v 23:47 | E.
v polovině května jsem si udělala asi největší radost od začátku nového roku! miluju je miluju je miluju je!! a jo, vlastně ještě něco, miluju je:)


and that's who I am

27. května 2013 v 22:07 | E.

poté, co mě na blogu sajünky zaujal tento článek, jsem se rozhodla, že se pokusím o totéž v mém podání a doufám, že vám články podobného typu přijdou stejně zajímavé jako mně:) přeci jenom na blogu nemám nikde článek o tom, jaká doopravdy jsem; čeho se bojím; co mám ráda či naopak a tak podobně, i když je pravda, že po tu dobu, co bloguji si většina čtenářů asi už nějaký obrázek udělalo.. ale nevadí:)) snad vám tento článek o mojí osobě řekne něco, co jste doposud netušili a třeba vás i něco překvapí - ať už příjemně či nikoli. jinak doufám, že se máte všichni skvěle, i přesto škaredé počasí a že všichni maturanti mají svou zkoušku dospělosti úspěšně za sebou:)!


style is knowing who you are, what you want to say, and not giving a damn

24. května 2013 v 20:06 | E. |  opinions of the world around me
Každý si pod slovem styl představí něco jiného. Každý se cítí nejlépe v něčem jiném - na to musí každý z nás brát ohledy.
Je to už pár týdnů, co jsem byla v metru svědkem jedné, možná zcela běžné, situace. Na Náměstí republiky nastoupila do vagonu metra, ve kterém jsem byla, jedna slečna. Nijak bych na ní nereagovala, ale naproti mně seděl starší pár a při pohledu na onu slečnu začali protáčet oči a smát se. V čem že byl podle nich zřejmě problém? Slečna měla nádherné, dlouhé, upravené a hlavně přírodní (od pohledu to tak opravdu vypadalo) blond vlasy; šaty nad kolena s květinovým vzorem; kabelku držela v ruce a měla vysoké boty na jehlovém podpatku (a uměla na nich chodit!). A tak jsem si teda položila tu samou otázku ještě jednou - v čem byl problém?
Ano, pro někoho možná takzvaný barbie styl, ale já si pod tímto stylem představím slečny s odbarvenými, zničenými a většinou také prodlouženými blond vlasy; slečny se stíny až k obočí, laciným leskem a s přehnaně výraznou tvářenkou většinou do růžové nebo oranžové barvy.
Ne, opravdu se mi slečny holdující tomuto stylu nezamlouvají, ale neberu jim to, samozřejmě. A opět se pozastavuji u toho, proč že ten starší pár protáčel oči.
Osobně jsem měla sto chutí protočit oči na jejich adresu, jelikož ta slečna měla styl; věděla, co jí sluší a bylo vidět, že o sebe pečuje, což se o zmíněném páru opravdu říct nedalo.
A tak tedy proč? Proč nejsou starší lidé schopni se přizpůsobit novým věcem; nové generaci a nepřijímají tohle století jako novou a rozmanitější dobu?

eighteenth week in photos

20. května 2013 v 23:43 | E. |  my usual life in photos
30.04. What About Now:)) neskutečně se těším, až to uslyším živě

seventeenth week in photos

17. května 2013 v 17:32 | E. |  my usual life in photos
23.04. tak teď už vážně můžu říct, že mám komplet hotovou koncertní zeď:)!fifteenth week in photos

1. května 2013 v 20:19 | E. |  my usual life in photos
09.04. Malý princ opět přečtený, srdcovka