Červen 2013

24.06.2013 FUCKING LEGENDS Bon Jovi (+ special guest: Support Lesbiens)

25. června 2013 v 22:08 | E. |  that feeling you get when they come on stage

tak nejdříve tedy, článek se začíná psát v symbolický čas a to v sedm hodin večer - čtyřiadvacet hodin od začátku dva a půl hodinového koncert bon jovi, který byl pro mě tím největším a nejlepším zažitkem za můj dosavadní život!! sice se může zdát, že tohle píši ke každému koncertnímu článku, ale já včerejší den opravdu neberu jako koncert, ale jako splnění mého největšího snu od doby, kdy mi bylo nějakých pět let. a tak tedy abych začala nějakým smysluplným popisem celého včerejšího dne - jak naschvál nám pršelo celý koncert, ale opravdu bych chtěla poznat člověka, kterému i poté, co koncert začal stále déšť vadil; to, co jsem cítila během nástupu bon jovi na stage popsat opravdu neumím.. byl to opravdu nepopsatelný pocit, eufórie, tekly mi slzy, musela jsem se smát a najednou mi bylo naprosto jedno jaká mi byla před začátkem zima, jak jsem proklínala déšť společně se strašně důležitým securiťákem před sebou, jelikož a protože jsem měla mou vůbec nejoblíbenější kapelu pouhých třicet metrů od sebe a byli jsme společně na jednom stadionu!!!
raději přejdeme k samotnému setlistu, který včera chlapci v edenu odehráli, protože už jenom když si ty řádky po sobě čtu, tak mám opět slzy v očích a víte jak.. nostalgie je svině:) neskutečně mě překvapilo, že včera zazněly takové songy jako make a memory; these days; i'll sleep when i'm dead nebo jedna z mých nejoblíbenějších z jejich nového alba i'm with you, která na tomhle turné není zas až tolik hraná:)) na druhou stranu jsem si myslela, že když už nezazní bed of roses, tak alespoň always, ale nedočkala jsem se ani jedné.. každopádně kvůli tomu ani trochu zklamaná nejsem, jelikož už jenom ten fakt, že jsem je doopravdy viděla je prostě neuvěřitelný. když přejdeme k peckám, které včera zazněly a byly očekávané, tak může jmenovat například you give love a bad name; raise your hands; it's my life; because we can; we got it going on (mega zážitek tenhle song slyšet live!); nejlepší a ještě jednou nejlepší keep the faith; in these arms, ze které byla moje mamka asi nejšťastnější:); bad medicine (na tenhle song asi budu vůbec z celého koncertu nejvíc vzpomínat, jelikož mít jona ani ne dva metry od sebe!!! a vidět, jak se tam vedle vás prochází někdo jako on.. no, asi víte jak jsem se musela v ten okamžik cítit:)) - potom následovaly přídavky a během nich jsme se dočkali wanted dead or alive a hlavně nesmím zapomenout na neskutečnou show a nejlepší atmosféru při livin' on a prayer a že to byla opravdu obrovská pecka.. poslední song byla balada this ain't a love song a poté následovalo jenom smutné hledění na stage a modlení se, ať se ještě alespoň jednou ukáží a zahrají cokoliv je napadne.. bohužel jsem se modlila marně.
dalším obrovským nahazovačem atmosféry a hlavně nezapomenutelným okamžikem jak pro fanoušky na koncertě, tak pevně věřím, že i pro bon jovi byly akce po třetí písničce - na tribuně se s pomocí diváků objevilo obrovské srdíčko a my na stání jsme měli za úkol zvednout nápisy welcome back:)
nevím, jestli jste i vy mohli být součástí včerejšího koncertu bon jovi a jak na vás koncert celkově působil, ale já fakt nemám, co bych mu vytkla. možná ten déšť, ale s tím jsem tak trochu i počítala vzhledem k předpovědi na včerejší den.. a nebo možná ten fakt, že by za tmy ten koncert měl úplně jinou atmosféru a že nebýt toho prokletého deště, tak by jsme se možná ještě té půl hodiny dočkali (jelikož koncert měl podle předběžných informací končit v deset hodin a končil o půl hodinu dříve..).
příště doufám, že se na koncert dostanou i ti, co včera neměli tu možnost; že bude hezky a žádný mraky se na nás hnát nebudou; a hlavně že si to všichni pořádně užijeme!!! (i na tribunách, protože včera tam byli lidé naprosto mrtví.. co jsem tedy viděla..)

ještě takový menší dodatek - už jsem to sem myslím psala, ale tak či tak se stále setkávám s řečmi, že jon už není ten zpěvák, kterým kdysi býval. nechci samozřejmě nikomu brát jeho názor, ale ti, co tohle říkají či tvrdí nejspíš nikdy neměli to štěstí a neviděli jona zpívat na nějakém z těch mnoha koncertů, které bon jovi už odehráli! včera bylo plus mínus dvanáct stupňů nad nulou, pršelo komplet celý koncert, jonovi to na stage klouzalo a on ze sebe stejně vydal všechno, co bylo v jeho silách! a nejenom mně připadalo, že na živo zní milionkrát líp než na studiových nahrávkách - tudíž mám jenom jeden vzkaz pro tyto takzvané hatery: zajděte si laskavě na koncert!

thank you bon jovi for an epic yesterday night
for the best music ever
for being there when no one else was
for being still you after 30 years
for everything
and see you soon!

čekáme:)

get ready, legends are almost in Prague

23. června 2013 v 12:20 | E.
dvě stě dní, čtyři měsíce, tři týdny, dva týdny, týden, zítra!
a hned v úterý se stoprocentně můžete těšit na velkou zásobu pocitů, fotek, zážitků, slz a.. nemůžu se dočkat, hrozně rychle to uteklo:') sice mě mrzí, že koncert bude bez Richieho, ale i tak to bude nezapomenutelný zážitek!


stay tuned for the best article in this blog history:)!!!
pokud se též chystáte, tak si to maximálně užijte a prozatím se mějte nejlíp, jak jen to jde:-**

19.06.2013 Paramore (+ special guest: Dutch Uncles)

21. června 2013 v 15:01 | E. |  that feeling you get when they come on stage

uplynuly dva dny od koncertu a já vám přináším svůj report:)! začneme neskutečně dlouhým čekáním, které přitom dlouhé ani trochu nebylo, ale to horko dělalo své. a jelikož jsme ani jedna neměla na to, jít si stoupnout do davu lidí, šly jsme si sednout a jsem za to fakt ráda, i když jsem pochopitelně celý koncert stála. jak už jsem říkala, sedět na koncertě mi přijde hrozně neuctivé vůči kapele samotné.. škoda, že v lucerně opravdu klimatizaci nemají (a mám takový pocit, že ani neznají), jinak bych o volbě mezi kotlem a balkonem neváhala ani minutu.
k předkapele asi jenom to, že mě opravdu bavil jejich zpěvák a to svými zajímavými tanečními kreacemi, které byli opravdu úsměvné - možná až moc:)
WE ARE PARAMORE
paramore na scéně se songem moving on společně s tím úžasným pocitem na hrudi:)) během středečního večera zazněly hity jako misery business, decode, ignorace, that's what you get, pressure, the only exception; ale také songy z nového alba jako now a still into you (která bylo mimochodem naprosto naprosto naprosto perfektní!!); nebo pecka z jejich úplně prvního alba whoa, při které se společnými silami zapojila celá hala a bylo to, jak sama hayley potvrdila, skvělý! celou show zakončili skladbou brick by boring brick:))
osobně mě asi nejvíce dostala hayley a její projev o tom, ať se neměníme; ať zůstaneme svý; ať se milujeme takoví jací jsme a že oni nás tak též milují - so please, NEVER GIVE UP
vážně jsem byla překvapená, že byla lucerna na prvním samostatném koncertě paramore plná a vypadalo to, že i vyprodaná - atmosféra byla fakt fakt fakt perfektní!! a já jsem neskutečně ráda, že jsem na tom koncertě mohla být, jelikož to byl nezapomenutelný zážitek!, i když mi k úplné spokojenosti chyběl song monster:(

předkapela:)

standing alone is better than standing with people who hurt you

9. června 2013 v 22:01 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
po opravdu sakra dlouhé době se hlásím s něčím z mého života:) co si budeme povídat, nic extra se neděje. zbývají poslední týdny do prázdnin a já si už můžu oddychnout, jelikož mě žádné testy do konce roku nečekají. poslední, z čeho mám strach, je halenka. musíme jí mít ušitou do středy, jelikož je prezentujeme před komisí a mě ještě chybí všít skryté zdrhovadlo a začistit průramky a průkrčník. moc prosím, všichni mi držte palce, jelikož je to má propustka do třetího ročníku..
mám za sebou dvoutýdenní odborné praxe v instyle, které jsem si mimochodem moc užila! hlavně jsme spolupracovali a pomáhali strašně milým, vstřícným lidem. opravdu super zážitek:)) a pokud bude i ve třetím ročníku možnost téhle volby, tak rozhodně nebudu váhat!
teď mám takové období, kdy absolutně všechno odkládám na poslední chvíli a potom se stresuji a do toho všeho si taky nadávám, potom přicházejí na řadu takové ty výbuchy emocí.. no, asi to znáte. možná to koncem školního roku přejde, možná ne.. ještě, že je tady hudba.
doufám, že vy se máte perfektně:-**!! a taky v to, že máte prázdninové dny v diářích zaplněné, což u mě opět nehrozí..


twentieth week in photos

5. června 2013 v 19:35 | E. |  my usual life in photos
14.05. den strávený do sedmi hodin ve škole a to díky hokeji.. alespoň, že to stálo za to:)! (asi si dovede představit, jak na ODĚVNÍ škole fandí holky u hokeje, že ano)

nineteenth week in photos

3. června 2013 v 1:48 | E. |  my usual life in photos
07.05. po dlouhé době c'est la vie! na nehtech