Říjen 2013

designblok 2013

27. října 2013 v 16:16 | E. |  travel and cultural diary/random
NÁKLADOVÉ NÁDRAŽÍ ŽIŽKOV

if I could go back to the day we met, I'm sorry, but I would turn around and walk the other way

20. října 2013 v 18:52 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
v poslední době jsem ráda, když se můžu vyspat alespoň na blbé čtyři hodiny. ve škole toho je moc, doma toho je moc.. sečteno podtrženo, mám toho moc. nejhorší na tom je to, že když už si na něco, co by mě mohlo odreagovat, udělám čas, tak stejně radši hniju doma - viz včerejší echelon sraz v praze.
minulou sobotu jsem byla s teri v norimberku a musím říct, že to byl za poslední měsíc ten nejlepší den:) skvěle jsme pokecaly cestou tam i zpátky, skoro jsme nestihly autobus, který odjížděl v pět hodin, skvěle jsem si popovídala s jednou postarší paní v nanu nana (překvapující na tom je, že německy - teda ona mluvila německy, já to s těží pobírala, ale nakonec jsme se domluvily, což je nejhlavnější), s teri jsme bavily celý autobus, když mě učila německy a.. vážně to byl skvělý den:)!
v pondělí mi přišla zpráva, že se mi tetovací termín přesouvá hned na zítřek, respektivě na úterý ze středy. správně, byla jsem opět pod jehlou a opět nemůžu říct, že bych zažila nějakou bolest.. asi si vážně budu muset počkat na onen bok:)
šaty už mám konečně došité!! ale nevím, jestli vám je ukážu na mně, jelikož se v nich necítím. přijde mi, že mi jsou až moc těsné a s látkou jsem šlápla, dle mého, také blbě. každopádně mě těší to, že s nimi budu moct alespoň někomu udělat radost, jelikož jsem na sebe poprvé - co se šití týče opravdu pyšná:)
jak si vy užíváte nádherného podzimního počasí:)? doufám, že vás ve škole netahají tak, jako nás a vůbec pevně věřím, že se máte skvěle! během podzimních prázdnin se určitě ozvu, zatím se mějte krásně:-**


love of my life

13. října 2013 v 14:07 | E.
nikdy jsem nevěřila na lásku a už vůbec ne na tu, které se říká "láska na první pohled" - včerejší den mi vyvrátil veškeré spekulace o tom, zda-li něco takového opravdu zažiju. stála směšných 59,99 euro a na sto procent vím, že u nás bych jí koupila za třikrát vyšší cenu. myslím, ne vím, že mi v životě už vůbec nic nechybí!