Prosinec 2013

happy happy

31. prosince 2013 v 11:46 | E.

proč mi přijde, že tenhle rok utekl hrozně rychle? jakoby to bylo včera, co jsem dělala souhrn všechno, na co budu v roce 2012 ráda vzpomínat a najednou je tu dnešní den, třicátýprvní prosinec a já tu sedím, přičemž se mi v hlavě hromadí myšlenky, na co všechno za uplynulý rok zavzpomínám..
nebudeme si nic nalhávat, každý určitě ví, čím hodlám začít - koncerty! to, že jsem mohla ke konci června vidět na vlastní oči bon jovi těžko vydýchávám ještě teď. splnil se mi tím snad můj úplně největší sen a silno silně doufám, že se brzy dočkáme nového alba a nového turné, na kterém nesmím za žádnou cenu chybět. dále stojí určitě za zmínku 30 seconds to mars na rock for people, na které jsem původně neměla vůbec jet, ale čím víc se blížil začátek července, tím víc jsem si uvědomovala, že tam doopravdy budu:) paramore v lucerně, taky neuvěřitelný zážitek!!
co se mě samotné týká, jsem upřímně hrozně moc ráda, že jsem poctivě dodržovala my usual life in photos (do kterého přidám dnešní den speciálně v samostatném článku až zítra) a denně jsem fotila něco, co vám můj každý den nějakým způsobem přiblíží a to ať už klasicky foťákem, nebo když to nešlo tak na řadu přišel mobil. nikdy jsem si nemyslela, že bych to vážně vydržela až do úplného konce:) a moje otázka zní - chcete, abych v tomhle, dá se říci, projektu pokračovala?
dokončila jsem pánskou košili, prožila si doslava úděsné dny v slzách díky dámské halence, úspěšně jsem dokončila druhý ročník a nastoupila do třetího, kde jsem zatím dokončila šaty a u dámských kalhot se chystají poslední dodělávky - tudíž si myslím, že můžu říct, že se tento rok i po té studijní stránce vyvedl:)
začátek nového roku bude rozhodně hektický. čekají mě klauzury, na kterých budu obhajovat dámské kalhoty; dále je tu konec prvního pololetí a já budu muset hodně věcí ještě dohnat a to nemluvím o tom, co všechno musím do šestého ledna stihnout. každopádně tu jsou zase naopak dny, kterých se nemůžu dočkat - a tím jedním je stoprocentně třicátý červen, kdy skoro po roce uvidím 30 seconds to mars:)) doufejme, že úspěšně dokončím třetí ročník a zvládnu ušít kabát; že se budu moct oficiálně zařadit mezi řidiče; že pořádně oslavím své osmnácté narozeniny a hlavně, že už ze začátku budu zvládat ten úděsný stres kolem maturity či závěrečné přehlídky ve čtvrtém ročníku, jelikož stres já ani trochu dobře nezvládám..
nezbývá už nic jiného, než vám, všem mým čtenářům, popřát krásný a hlavně úspěšný nový rok 2014!! hlavně hodně zdraví, jelikož bez toho nejde vůbec nic. užijte si zbytek silvestra a pořádně (teď nemyslím s alkoholem) oslavte vstup do nového roku. mám vás ráda:-**!


fifty-second week in photos

31. prosince 2013 v 2:36 | E. |  my usual life in photos
24.12. my jsme měli Štědrý den skvělý, jak jste si ho užili vy:)?


fifty-first week in photos

27. prosince 2013 v 19:51 | E. |  my usual life in photos
17.12. konečně všechny dárky nakoupeny a můžeme balit:)

fiftieth week in photos

27. prosince 2013 v 19:36 | E. |  my usual life in photos
10.12. jsem blázen, když si kupuju časopis za v přepočtu šest stovek? asi jo.. ale je tam Jared!

forty-ninth week in photos

27. prosince 2013 v 19:17 | E. |  my usual life in photos
03.12. uvidíme, jak si jakožto totální nešika poradím s čočkami

inspiration for my first DIY trousers

25. prosince 2013 v 2:03 | E. |  my works

pár měsíců zpátky jsme si museli navrhnout kalhoty, které budeme za další nějaký ten týden šít a znáte to - inspirace absolutně nulová, asi tak to bylo u mě. chodila jsem po obchodech, zkoumala internet od tumblru po internetové stránky mých top obchodů a na co jsem nenarazila! bylo mi jasné, že nechci šít nudné; černé kalhoty, které bych potom na sebe stejně ani jednou nevzala. takže ano - zvítězil vzor. ale pokud mě na tomto blogu sledujete, tak víte, že jsem sáhla po rozkvetlé látce s černým podkladem nikoli po zvířecím vzoru:) jsou už skoro hotové a připravené na lednové klauzury, každopádně netuším kdy je uvidíte vy.. pravděpodobně se budou opět fotit v ateliéru, tak doufejme, že fotky vyjdou - při nejhorším je nafotím na jaře, to plánuji i šaty. tak tedy hurá na kabátovou inspiraci, což bude milionkrát větší problém.. snad se zadaří:))!

merry merry

24. prosince 2013 v 16:32 | E.
nastal den, kdy bychom si měli všichni pustit naše nejoblíbenější vánoční filmy, abychom jsme se naladili na příjemnou a neopakovatelnou vánoční atmosféru:) potom si dát ke snídani vánoční cukroví s horkou čokoládou, obléknout si náš nejoblíbenější vánoční svetr se soby, vzít si roztomilé pletené papučky, pustit si vánoční písničky, kochat se všudy přítomnými světýlky, zapálit vánoční svíčky a když probíhá střídání nebeské stráže na obloze z bílého dne na tmavou a čarovnou noc, usednout k vánočnímu stromečku a s úsměvem na rtech rozbalovat to, co nám Ježíšek nadělil:)) přeji Vám, aby jste dnešní den prožili s vašimi nejbližšími a měli příjemný, veselý a pohodový Štědrý den, který si doufám nikdo neplánuje zkazit tím, že se přejí už před štědrovečerní večeří:) krásné svátky!


forty-eighth week in photos

19. prosince 2013 v 19:20 | E. |  my usual life in photos
26.11. jít si před Vánoci sednout ke kafi do Starbucksu je už taková menší tradice:)

forty-seventh week in photos

19. prosince 2013 v 19:06 | E. |  my usual life in photos
19.11. předvánoční nákupy v Ikee