happy happy

31. prosince 2013 v 11:46 | E.

proč mi přijde, že tenhle rok utekl hrozně rychle? jakoby to bylo včera, co jsem dělala souhrn všechno, na co budu v roce 2012 ráda vzpomínat a najednou je tu dnešní den, třicátýprvní prosinec a já tu sedím, přičemž se mi v hlavě hromadí myšlenky, na co všechno za uplynulý rok zavzpomínám..
nebudeme si nic nalhávat, každý určitě ví, čím hodlám začít - koncerty! to, že jsem mohla ke konci června vidět na vlastní oči bon jovi těžko vydýchávám ještě teď. splnil se mi tím snad můj úplně největší sen a silno silně doufám, že se brzy dočkáme nového alba a nového turné, na kterém nesmím za žádnou cenu chybět. dále stojí určitě za zmínku 30 seconds to mars na rock for people, na které jsem původně neměla vůbec jet, ale čím víc se blížil začátek července, tím víc jsem si uvědomovala, že tam doopravdy budu:) paramore v lucerně, taky neuvěřitelný zážitek!!
co se mě samotné týká, jsem upřímně hrozně moc ráda, že jsem poctivě dodržovala my usual life in photos (do kterého přidám dnešní den speciálně v samostatném článku až zítra) a denně jsem fotila něco, co vám můj každý den nějakým způsobem přiblíží a to ať už klasicky foťákem, nebo když to nešlo tak na řadu přišel mobil. nikdy jsem si nemyslela, že bych to vážně vydržela až do úplného konce:) a moje otázka zní - chcete, abych v tomhle, dá se říci, projektu pokračovala?
dokončila jsem pánskou košili, prožila si doslava úděsné dny v slzách díky dámské halence, úspěšně jsem dokončila druhý ročník a nastoupila do třetího, kde jsem zatím dokončila šaty a u dámských kalhot se chystají poslední dodělávky - tudíž si myslím, že můžu říct, že se tento rok i po té studijní stránce vyvedl:)
začátek nového roku bude rozhodně hektický. čekají mě klauzury, na kterých budu obhajovat dámské kalhoty; dále je tu konec prvního pololetí a já budu muset hodně věcí ještě dohnat a to nemluvím o tom, co všechno musím do šestého ledna stihnout. každopádně tu jsou zase naopak dny, kterých se nemůžu dočkat - a tím jedním je stoprocentně třicátý červen, kdy skoro po roce uvidím 30 seconds to mars:)) doufejme, že úspěšně dokončím třetí ročník a zvládnu ušít kabát; že se budu moct oficiálně zařadit mezi řidiče; že pořádně oslavím své osmnácté narozeniny a hlavně, že už ze začátku budu zvládat ten úděsný stres kolem maturity či závěrečné přehlídky ve čtvrtém ročníku, jelikož stres já ani trochu dobře nezvládám..
nezbývá už nic jiného, než vám, všem mým čtenářům, popřát krásný a hlavně úspěšný nový rok 2014!! hlavně hodně zdraví, jelikož bez toho nejde vůbec nic. užijte si zbytek silvestra a pořádně (teď nemyslím s alkoholem) oslavte vstup do nového roku. mám vás ráda:-**!


 


Komentáře

1 Fox' | Web | 1. ledna 2014 v 15:22 | Reagovat

Krásný Nový Rok =))

2 Caty | Web | 2. ledna 2014 v 18:14 | Reagovat

přeju ti ten nejkrásnější rok,ať se ti splní všechn přání a hlavně úspěchy ve škole!!:)) taky mě čeká nástup do čtvrťáku a NEUMÍM si to ABSOLUTNĚ PŘEDSTAVIT.ale je to ještě daleko,tak si to užijem:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama