stressing and complaining will change nothing - take action, make a change, and never look back

16. února 2014 v 18:26 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
děsí mě, že už nedokážu napsat ani smysluplný článek na blog. když už jsem s ním hotová, přečtu si ho po sobě a.. prostě ho smažu. ve většině případech jsou to totiž pouze nesmysluplné kecy, které jsou pesimistické, depresivní a nebo zamyšlené. tak se v podstatě i v posledních dnech cítím a ta nálada ne a ne se mě pustit. jsem už unavená z toho, co si druzí dokáží navymýšlet. přijde mi, že mi každý dává všechno za vinu. jasně já vím, že nejsem perfektní, ale to nikdo. potom to končí tak, že si ani trochu nevěřím, svou veškerou energii dávám do přemýšlení, co že to dělám špatně, nemám náladu se smát, nemám náladu spát, nemám náladu se učit a potom se jenom topím ve vlastních slzách, protože pokaždé zklamu pouze a jenom samu sebe! jak tak koukám, tak se z toho stejně stává opět depresivní článek.. jak překvapující. ale prostě - máte také dny, týdny, měsíce, kdy nejste schopni myslet na nic pozitivního a optimistického, jelikož víte, že se stejně všechno ze začátku dobře jevící na poslední chvíli zvrtne a vám zbydou pouze a jenom bezesné a ubrečené noci? ještě když vám do toho všechno ani vaše rodina nepomáhá.. já už vážně nevím, kam patřím. jestli vůbec někam patřím. sakra! měla bych se vzchopit, něco začít dělat, začít si užívat života, chci aby ze mě někdy něco bylo, chci na sebe být jednoho dne pyšná. chci toho tolik, ale jsem pro to schopná obětovat všechno? nebo alespoň něco? toť otázka..


PERFEKTNÍ film!

 


Komentáře

1 Caty | Web | 17. února 2014 v 17:53 | Reagovat

hlavu vzhůru Editko! :) také stavy znám a dřív jsem je měla strašně čast, teď už jsem se proti nim dokázala trošku "obrnit" a je to lepší :) přejde to, hlavně se snaž myslet pozitivně,i když to jde těžko;)

2 AnetA | Web | 18. února 2014 v 23:01 | Reagovat

Editko, doufám že tě brzy tahle nálada přejde a bude líp. Ale jak píšeš, touhle fází si sem tam asi projde každý. Hlavně jí plně nepropadnout a stále vidět to dobré co je. Držím palce a doufám že se brzo začneš opět usmívat. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama