Březen 2014

if they can't accept you for who you are, they're not worth it

31. března 2014 v 1:08 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
opět se hlásím při brzkém nočním pondělí a musím říct, že mi dlouho nebylo lépe:) ano, stalo se toho, za ty dva týdny, co jsem se neozvala, docela dost. nejzávažnější je nejspíš to, že si nejsem schopná vážit zdraví, které mám, jelikož si vlastní blbostí naštípnout kloub u prostředníku, no.. asi k tomu nemusím víc dodávat. jeden krásně prosluněný pátek jsem strávila s holkami na matějské a patřičně jsme si to užily:))! pár dní zpátky jsem celkem s hrůzou zjistila, že mě čekají už pouze tři měsíce a budu v podstatě v maturitním ročníku - už jenom z té představy se mi dělá sakra zle. absolventská přehlídka, maturitní ples a hlavně maturita se blíží bleskurychlou rychlostí a já si samu sebe nedokážu za rok představit. v posledních dnech mě počasí začíná těšit čím dál tím víc, akorát tedy pondělky, kdy jsem zavřená ve škole až do pozdních odpoledních hodin, si nemůžu nijak užívat.. a přitom já měla vždycky pondělky za ty nejproduktivnější:) čeká nás nový měsíc, nové poznání, nové povinnosti a hlavně pevně doufám, že duben bude patřit mezi ty úspěšné měsíce. tento týden se chystám na výstavu tima burtona a tak se ptám - byl jste tam už někdo? věřím, že se ani nemusím ptát, jestli to vůbec stojí za to:) koukejte si pořádně užívat krásných jarních dnů a ať se vám vše daří!


you can, you should, and if you’re brave enough to start, you will

16. března 2014 v 23:57 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
za pár minut mi začne docela náročný týden plný dopisování, jelikož minulý týden mě ani to nádherné počasí neuzdravilo a vlastně ani teď nejsem úplně fit. i přesto jsem ale páteční den po dlouhé době strávila skvěle! do pěti hodin odpoledne jsme s holkami chodily po praze, vlastně jsme dobré tři hodiny byly v nejlepší deserterii široko daleko a konečně jsme probraly vše, co jsme už delší dobu měly v plánu:) pátek jsem potom završila vzpomínkovou podívanou - humanoid city, jelikož to včera byli přesně čtyři roky.. neuvěřitelné, jak ten čas letí. pevně doufám, že si to budeme moct co nejdříve zopakovat:)) víkend byl však na nic. celý dnešek jsem strávila v posteli s ekonomií, češtinou a s materiály. doufám, že jsem tomu nevěnovala tolik hodin jen tak pro nic za nic.
jinak jsem vás chtěla poprosit, jestli mi neporadíte nějakou vážně čtivou knihu k maturitě, jelikož jsem se u většiny neprokousala ani do poloviny. asi jsem vážně moc náročná a radši sahám po knihách, které s povinnou četbou nemají nic společného. děkuju!


if you could be anyone, would you choose to be yourself?

11. března 2014 v 15:49 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
od soboty mám až neskutečně otravný kašel, hlavu mám jako jeden obrovský střep a tak nějak si ani trochu neužívám toho, že si můžu válet šunky doma v posteli. to, že jsem vynechala včerejší šestihodinnové praxe, jelikož jsem ráno nebyla schopná vůbec ničeho jak se mi točila hlava, mě děsí takovým způsobem.. posledních dvanáct hodin a my musíme mít dodělaný kabát - a já mám sakra jenom všitou podšívku do předních dílů!! fuck, nemoc si vždycky vybere ten nejlepší čas. aby toho všeho nebylo málo, tak ještě rozbiju umyvadlo (neptejte se) a plán dalšího tetování se jaksi musí přesunout na dobu neurčitou. fakt víkend na dvě věci. alespoň, že to běhání minimálně třikrát do týdne dodržuji:) neumíte si ani představit, jak je skvělé si jít zaběhat, když musíte celé dny trávit v zakouřeném bytě..
zítra se však do školy chystám a to i kdybych se měla ráno na autobus doplazit po čtyřech. představa, že budu z konstrukcí ústně zkoušená je příšerná, takže si ten "velký" opakovací test klidně napíšu s teplotou a tuberou.
taky vás zkolil rychlý přesun zimy na jaro? doufám, že nikoliv a že si pořádně užíváte toho nádherného počasí:)!everyday is a good day to workout

8. března 2014 v 20:04 | E.
konečně jsem opět našla tu správnou motivaci, ale o té až někdy příště:) tak tedy na zažehnání špatných týdnů vám sem hodím menší inspiraci v podobně "nakopávacích songů", dechberoucí Nicole a textů, které snad každého dokopou se sebou něco dělat -

a jaké songy nakopávají vás:)? moc ráda se nechám inspirovat!