if you could be anyone, would you choose to be yourself?

11. března 2014 v 15:49 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
od soboty mám až neskutečně otravný kašel, hlavu mám jako jeden obrovský střep a tak nějak si ani trochu neužívám toho, že si můžu válet šunky doma v posteli. to, že jsem vynechala včerejší šestihodinnové praxe, jelikož jsem ráno nebyla schopná vůbec ničeho jak se mi točila hlava, mě děsí takovým způsobem.. posledních dvanáct hodin a my musíme mít dodělaný kabát - a já mám sakra jenom všitou podšívku do předních dílů!! fuck, nemoc si vždycky vybere ten nejlepší čas. aby toho všeho nebylo málo, tak ještě rozbiju umyvadlo (neptejte se) a plán dalšího tetování se jaksi musí přesunout na dobu neurčitou. fakt víkend na dvě věci. alespoň, že to běhání minimálně třikrát do týdne dodržuji:) neumíte si ani představit, jak je skvělé si jít zaběhat, když musíte celé dny trávit v zakouřeném bytě..
zítra se však do školy chystám a to i kdybych se měla ráno na autobus doplazit po čtyřech. představa, že budu z konstrukcí ústně zkoušená je příšerná, takže si ten "velký" opakovací test klidně napíšu s teplotou a tuberou.
taky vás zkolil rychlý přesun zimy na jaro? doufám, že nikoliv a že si pořádně užíváte toho nádherného počasí:)!hostitel za dvěstěpadesát korun? no neber to!
pan uhrančivý má Oscara
workout na nohy, poté desetiminutový běh - prosím ať mi to nevydrží jenom na pár dní (ne, ve čtvrtek si jdeme hezky zaběhat pár kilometrů!)

 


Komentáře

1 Sajü | Web | 11. března 2014 v 21:27 | Reagovat

Edit, nesmírně Ti to na těch fotkách sluší. Mám pocit, že se z Tebe stává krásná žena ;) Panečku, teď mám pocit, že začali všichni, koho sleduji běhat, až mě to děsí a říkám si, zda bych také neměla začít :D Ale běh nebyl nikdy moje parketa a stačí mi to běhání za dětmi! :D :D :D

2 Netty | Web | 12. března 2014 v 19:55 | Reagovat

Jee tak snad se brzy uzdravíš a stihneš to! 365 projekt mám taky, hehe. :))
A moc ti to sluší,křivák je nej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama