you can, you should, and if you’re brave enough to start, you will

16. března 2014 v 23:57 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
za pár minut mi začne docela náročný týden plný dopisování, jelikož minulý týden mě ani to nádherné počasí neuzdravilo a vlastně ani teď nejsem úplně fit. i přesto jsem ale páteční den po dlouhé době strávila skvěle! do pěti hodin odpoledne jsme s holkami chodily po praze, vlastně jsme dobré tři hodiny byly v nejlepší deserterii široko daleko a konečně jsme probraly vše, co jsme už delší dobu měly v plánu:) pátek jsem potom završila vzpomínkovou podívanou - humanoid city, jelikož to včera byli přesně čtyři roky.. neuvěřitelné, jak ten čas letí. pevně doufám, že si to budeme moct co nejdříve zopakovat:)) víkend byl však na nic. celý dnešek jsem strávila v posteli s ekonomií, češtinou a s materiály. doufám, že jsem tomu nevěnovala tolik hodin jen tak pro nic za nic.
jinak jsem vás chtěla poprosit, jestli mi neporadíte nějakou vážně čtivou knihu k maturitě, jelikož jsem se u většiny neprokousala ani do poloviny. asi jsem vážně moc náročná a radši sahám po knihách, které s povinnou četbou nemají nic společného. děkuju! 


Komentáře

1 caty. | Web | 18. března 2014 v 17:49 | Reagovat

věř mi to s tím dopisováním jsem si teď "užívala" taky a ani zdaleka nemám ještě vše dopsané, třeba na písemku z ekonomiky mám již 4. termín a hned další den píšu už další písemku z nový látky z ekonomiky,která se mezi tím probrala! fakt senzace...a to je jen tak výběr;D..
už chci volnoo!!!
jinak ti závidim že tak makáš já na to po tý škole prostě nemám:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama