Květen 2014

there are two things in life that motivate you, the fear of pain and the desire for pleasure

18. května 2014 v 18:06 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
půlka května za námi, půlka dalšího měsíce za námi, do letních prázdnin posledních šest týdnů, do marsů čtyřicettři dní, co nevidět bude půl roku z roku 2014 pryč (a to nedávno začal) a čím víc ten čas letí, tím víc se blíží strašák v podobě následujícího roku a já opravdu nevím, jak to všechno budu zvládat - když si to tak vezmu, tak vím, že to budu zvládat, ale asi tak do svaťáku. potom mi dojde, že nic neumím, nic jsem se za celé čtyři roky nenaučila a půjde všechno do háje.
od zítřka do konce května se nepodívám do školy, jelikož máme odborné praxe a tak trochu nevím, jestli je to dobře, vzhledem k tomu, že můj kabát si ještě polotvar neříká a hned ze začátku června jdeme před komisi. středu a čtvrtek jsem strávila v olomouckém kraji... no, zpět jsem si přivezla nejspíše prostějovskou virózu, která se mě už díky bohu pouští. zítra nám držte palce a třeba se podíváme s holkami do paříže za ani jedinou kačku:)
upřímně nikomu maturitu nezávidím a fakt každému přeji, aby ty ústní hravě zvládl - když už za sebou máte ty písemné, tak to vzdát nemůžete... i přesto, že ústní je, alespoň tedy dle mého názoru, daleko těžší. takže pokud se tu najednou nějací maturanti, a já vím, že ano, tak na vás všechny pravidelně myslím a držím palce i u nohou!:) jinak už víte, kam se podíváte během letních prázdnin? potřebuji nějakou inspiraci:)
(omlouvám se, že jsou všechny fotky focené mobilem - byla jsem líná tahat do prostějova foťák)


via ARTIFACT

10. května 2014 v 21:59 | E.
jedna velká a smutná pravda!!