Červen 2014

people think being alone makes you lonely, but I don’t think that’s true - being surrounded by the wrong people is the loneliest thing in the world

28. června 2014 v 16:18 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
všichni prožívají začátek prázdnin, jenom mě to snad úplně poprvé nechává naprosto chladnou - přitom bych si je měla užít, jak nejlíp to jde, protože potom přijde jenom práce a navíc, jsou to mé úplně poslední prázdniny, což zní divně; hrozně; nevěřícně. pravdu však už nezměním a já včera úspěšně dostudovala třetí ročník.
v posledních týdnech jsem řešila hlavně maturitní módní přehlídku a vážně doufám, že to nejhorší rozhodování máme za sebou! téma skupenství vody bylo většinou odhlasováno a i když jsem si přála literaturu, nakonec jsem za vodu možná i radši. o prázdninách se máme s tématem seznámit a v hlavě si uspořádat, co bychom tak chtěli šít. uvidíme, jak se to v září ještě všechno vyvrbí:)
před týdnem jsem si zkusila praktickou maturitu nanečisto... bála jsem se toho, že budu už před prázdninama vědět, že to příští rok nezvládnu, ale já to zvládla na chvalitebnou. možná plus, avšak žádná nervozita kolem toho nebylo, což se u maturity jako takové rozhodně nestane a moje nervozita bude tak obrovská, že budu ráda za jakékoliv ohodnocení krom nedostatečné. konečně jsem se byla podívat na výstavu tima u kamenného zvonu a musím říct, že mě vážně uchvátila:) ten chlap je někoho, koho obdivuji už od dětství a na mrtvou nevěstu bych se mohla koukat pořád dokola.
dneska jsou marsové na slovensku a už vlastně zítra v praze, kvůli artifactu. snad úplně poprvé nejsem tak strašně moc natěšená na koncert... možná je to mou stupidní náladou, možná taky tím, že koncertní horečku jsem měla před týdnem, ale tak či tak, celkem mě to děsí. stoprocentně ale vím, že až si tohle přečtu v úterý, tak budu kroutit nechápavě hlavou a budu si říkat, jak jsem něco takového mohla vůbec napsat. z toho plyne, že se máte příští týden těšit na pořádně nadupaný koncertní článek!
nezbývá nic jiného než vám popřát všem krásně prožité prázdniny, protože u mě nikdy nevíte, kdy se zase ozvu a doufám, že se alespoň s někým potkám v pondělí před tipsport arenou!:))


think of all the beauty still left around you and be happy

7. června 2014 v 14:31 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
tak jo, tak jo, tak jo... už mi nejspíš tak trochu dochází, že v pondělí prezentuji před komisí kabát a že třeťákem projdu a že jím možná ani projít nechci a možná jsem taky úplně praštěná, jelikož tu maturitu bych už fakt chtěla mít za sebou. a proč sakra každej článek kecám o maturitě. když ono se vůbec nic neděje, ano mám to ale nudný život. a víte co, mě to vlastně ani nevadí mít nudnej život, protože já fakt neshledávám zábavu v alkoholu, protože ten kec, že nejlepší historky nezačínají "takhle jsem jednou pila vodu", je největší blbost. a nejradši bych lidem, kteří mě do toho alkoholového světa neustále chtějí stáhnout, jednou pro vždy řekla něco pěkně od plic. ufff, dostala jsem to ze sebe:) a ještě jsem byla slušná, bod pro mě!
poslední týden ve školním roce si budeme hezky zkoušet praktickou maturitu na nečisto a já vlastně ani nevím, jestli je to dobře... protože zase na druhou stranu budu už před prázdninami vědět, že praktickou si hezky pěkně půjdu za rok v září zopakovat. ale jinak jsem mám fajn:) začíná léto, blíží se cesta na mars, blíží se morava, blíží se osmnáctka.
ve čtvrtek jsem byla v kině na hvězdy nám nepřály a jak knihu, tak film vám vřele doporučuji! john green je skvělej, i když hledání aljašky mě zrovna třikrát nebralo. a tak trochu bych fakt už mohla začít číst maturitní četbu, i když mám už dost knih načtených, přeci jenom - pořád mi jich šest chybí.
omlouvám se, ale vážně jsem se musela z toho neustálého komandování vypsat... vy si pořádně užívejte letních teplot, které jsem mnohdy až nepříjemné, ale pořád lepší než sníh; zvládněte konec školního roku a těšte se na prázdniny!!:))