think of all the beauty still left around you and be happy

7. června 2014 v 14:31 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
tak jo, tak jo, tak jo... už mi nejspíš tak trochu dochází, že v pondělí prezentuji před komisí kabát a že třeťákem projdu a že jím možná ani projít nechci a možná jsem taky úplně praštěná, jelikož tu maturitu bych už fakt chtěla mít za sebou. a proč sakra každej článek kecám o maturitě. když ono se vůbec nic neděje, ano mám to ale nudný život. a víte co, mě to vlastně ani nevadí mít nudnej život, protože já fakt neshledávám zábavu v alkoholu, protože ten kec, že nejlepší historky nezačínají "takhle jsem jednou pila vodu", je největší blbost. a nejradši bych lidem, kteří mě do toho alkoholového světa neustále chtějí stáhnout, jednou pro vždy řekla něco pěkně od plic. ufff, dostala jsem to ze sebe:) a ještě jsem byla slušná, bod pro mě!
poslední týden ve školním roce si budeme hezky zkoušet praktickou maturitu na nečisto a já vlastně ani nevím, jestli je to dobře... protože zase na druhou stranu budu už před prázdninami vědět, že praktickou si hezky pěkně půjdu za rok v září zopakovat. ale jinak jsem mám fajn:) začíná léto, blíží se cesta na mars, blíží se morava, blíží se osmnáctka.
ve čtvrtek jsem byla v kině na hvězdy nám nepřály a jak knihu, tak film vám vřele doporučuji! john green je skvělej, i když hledání aljašky mě zrovna třikrát nebralo. a tak trochu bych fakt už mohla začít číst maturitní četbu, i když mám už dost knih načtených, přeci jenom - pořád mi jich šest chybí.
omlouvám se, ale vážně jsem se musela z toho neustálého komandování vypsat... vy si pořádně užívejte letních teplot, které jsem mnohdy až nepříjemné, ale pořád lepší než sníh; zvládněte konec školního roku a těšte se na prázdniny!!:))měla jsem v pokoji duhu!

<3
 


Komentáře

1 Kaylee | Web | 8. června 2014 v 10:59 | Reagovat

Co máš z toho, Edit. Já taky pořád myslím na maturitu, ikdyž o tom nemluvím.. A právě ani nevím jestli se mám těšit, až to budu mít za sebou, protože nevím co budu po tom dělat..
S tím "nudným životem" s tebou souhlasím. Podle mě ten, kdo se neumí bavit bez alkoholu má nudný život..
Ty se chystáš opět na Moravu? :) Kam přesně? :)
Tobě chybí 6 knížek a já mám akorát 6 knížek k maturitě přečtených. :D
Taky si užívej letních teplot, ikdyž já bych radši jarní/podzimní teploty :D
Fotky jsou skvělý, taky jsem jednou měla v pokoji duhu. :D

2 Fox' | Web | 8. června 2014 v 12:45 | Reagovat

maturita. no jo =) věčné téma =D =)) ale neboj... zvládli jsme to my, tak ty to zvládneš taky =) ale chápu že tím stresem si musí každý projít sám.
S alkoholem souhlasím. Ne že bych nepila.. ale dost střídmě, moje tělo ho nesnáší moc dobře. Když, tak jen sklenku dobrého vína a tím to končí=) asi nemůžu úplně říct že mám nejlepší zážitky bez pití, protože já si s přáteli vždycky tu sklenku dám =) možná je to tím že mi je dvacet, nebo tím, že už jsme s vodky a takových hnusů vyléčená. Sama nevím =)
Budu držet palce ve škole =) nic není větší odměna než prázdniny =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama