Září 2014

never let anyone tell you that you can’t do something - you can do anything you want, believe me

13. září 2014 v 19:21 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
dva týdny prvního podzimního měsíce jsou skoro za námi a já si v hlavě ani nestíhám poskládat vše, co se za tu dobu stalo, co jsem udělala správně, při čem jsem si myslela, že dělám dobře a ono to nakonec tak nebylo a já nad tím ztrácela jenom čas, kterého mám teď tak hrozně moc málo, takže i blbá ztracená hodina je znát úplně na všem... hlavně na mé náladě. největší kámen úrazu je maturitní přehlídka a navrhovat na ní model. nejenom, že mi zatrhli model, který jsem původně chtěla šít, protože byl prý moc letní (a že by třeba důrazně upozornili předem na to, že to musí vypadat jako zimní model?) a já na návrhu ztratila celou minulou neděli, ale JÁ JSEM SAKRA ABSOLUTNĚ BEZ INSPIRACE! a to je to nejhorší!!! denně tu projíždím tumblr a hledám něco, co by mě v něčem inspirovalo, čeho bych se mohla chytnout. ano, nápady tu jsou, ale já si za boha nemůžu vybrat a když už nějakou představu mám, tak nevím, jestli k tomu mám udělat kalhoty, krátkou sukni, dlouhou sukni nebo třeba kabát, takže to potom dopadá tak, že jsem úplně na samém začátku jako předtím a před tamtím předtím... ufff, já se opravdu omlouvám, ale už vážně nutně potřebuji konec roku, kdy musíme mít došito.
ke konci prázdnin jsem byla s Eli v Hradci na jedné akci a hlavně kvůli tomu, že tam budeme mít v polovině října přehlídku. takže pokud budete mít osmnáctého října čas a cestu do HK, tak se určitě přijďte podívat:) informace jako kdy a v kolik ještě určitě dodám, zatím je všechno ve fázi rozdělané - i modely, nečekaně.

tak jo, chápu, že se v tomhle obrovském chaosu asi všichni ztrácíte, ale já se někam potřebovala vypsat a dostat ze sebe ten vztek a třeba mi to pomůže nabrat inspiraci. prosím, prosím!!! doufám, že se všichni máte lépe než já a že si užíváte každého dne, že se smějete, že trávíte čas s těmi, které milujete a že mi taky všichni držíte palce, protože to opravdu v těchto dnech potřebuji!:)...


what I love about life is that anything can happen - you get suprised everyday because it turns out to be different from what you expected

1. září 2014 v 21:59 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
poslední srpnové dny utekly jako voda a máme tu září, první podzimní měsíc, se kterým jsem si dneska užila i "skvěle" depresivní počasí a první den maturitního ročníku. nová etapa, která mi doufám přinese mého nynějšího největšího strašáka v podobě maturitního vysvědčení. na začátku závěrečného prázdninového týdne jsme s holkami měly MARS night, která byla více jak skvělá!, ve středu jsem oslavila svou plnoletost, v sobotu jsme byly v Hradci Králové a upršenou neděli jsem strávila s Eli u nás doma... takže se v podstatě dá říci, že jsem si konec dvouměsíčního nic nedělání užila tak, jak jsem chtěla!:)
nebudu vám tady psát o tom, jak moc mě ten čtvrťák děsí a jak bych nejradši byla, kdybychom už měly po maturitní přehlídce a po plesu. nejradši bych si šla už zítra sednout a psát didaktické testy, ale já to zvládnu! a ne jenom já, určitě to zvládnou úplně všichni, kteří si alespoň trošičku věří. takže mi nezbývá nic jiného než napsat, že všem držím palce - ať už je čeká též maturita, nastupují na vysokou a nebo si hledají zaměstnání! já budu doufat, že se ještě naskytne chvíle, abychom si užili slunce a připravili na deštivý podzim a taky, že zítra zvládnu výuku do půl páté společně se vstupním testem z praxí. směle do toho!!!:)