never let anyone tell you that you can’t do something - you can do anything you want, believe me

13. září 2014 v 19:21 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
dva týdny prvního podzimního měsíce jsou skoro za námi a já si v hlavě ani nestíhám poskládat vše, co se za tu dobu stalo, co jsem udělala správně, při čem jsem si myslela, že dělám dobře a ono to nakonec tak nebylo a já nad tím ztrácela jenom čas, kterého mám teď tak hrozně moc málo, takže i blbá ztracená hodina je znát úplně na všem... hlavně na mé náladě. největší kámen úrazu je maturitní přehlídka a navrhovat na ní model. nejenom, že mi zatrhli model, který jsem původně chtěla šít, protože byl prý moc letní (a že by třeba důrazně upozornili předem na to, že to musí vypadat jako zimní model?) a já na návrhu ztratila celou minulou neděli, ale JÁ JSEM SAKRA ABSOLUTNĚ BEZ INSPIRACE! a to je to nejhorší!!! denně tu projíždím tumblr a hledám něco, co by mě v něčem inspirovalo, čeho bych se mohla chytnout. ano, nápady tu jsou, ale já si za boha nemůžu vybrat a když už nějakou představu mám, tak nevím, jestli k tomu mám udělat kalhoty, krátkou sukni, dlouhou sukni nebo třeba kabát, takže to potom dopadá tak, že jsem úplně na samém začátku jako předtím a před tamtím předtím... ufff, já se opravdu omlouvám, ale už vážně nutně potřebuji konec roku, kdy musíme mít došito.
ke konci prázdnin jsem byla s Eli v Hradci na jedné akci a hlavně kvůli tomu, že tam budeme mít v polovině října přehlídku. takže pokud budete mít osmnáctého října čas a cestu do HK, tak se určitě přijďte podívat:) informace jako kdy a v kolik ještě určitě dodám, zatím je všechno ve fázi rozdělané - i modely, nečekaně.

tak jo, chápu, že se v tomhle obrovském chaosu asi všichni ztrácíte, ale já se někam potřebovala vypsat a dostat ze sebe ten vztek a třeba mi to pomůže nabrat inspiraci. prosím, prosím!!! doufám, že se všichni máte lépe než já a že si užíváte každého dne, že se smějete, že trávíte čas s těmi, které milujete a že mi taky všichni držíte palce, protože to opravdu v těchto dnech potřebuji!:)...


jsem se s tím seznamem tak dělala a přemýšlela, dokonce i losovala - a? musím ho dělat znova, protože třeba Čapek tam může být maximálně dvakrát, sakra!!
já chci šít svůj letní model:((

na hlasitou mysl funguje jenom jedno - hlasitá hudba!
 


Komentáře

1 Weili | Web | 14. září 2014 v 20:36 | Reagovat

ty jo, držím palce ať se nakonec něčeho skvělýho chytneš a tu inspiraci najdeš a ať jim všem vytřeš zrak! palce ti určitě držet budu!:)

btw obdivuju tě za tu sophiinu volbu, já si jí nejdřív chtěla i na ten seznam dát, ale když jsem začala číst, nemohla jsem se proste dostat ani za první čtvrtinu, nějak mě to vůbec nevzalo :D a držím palce (podruhý), ať si pak vytáhneš nějakýho toho čapka :D

(hovno teď jsem si všimla že jsem vlastně napsala že držím palce třikrát, achjo ze mě by nemohl být spisovatel, pořád se opakuju :( ale ty palce držím to jo! 4x teď už, achjo :D)

2 S. | Web | 14. září 2014 v 23:42 | Reagovat

Ty černé boty jsou do-ko-na-lé!

3 Kaylee | Web | 16. září 2014 v 19:55 | Reagovat

Jéé škoda, že bydlím tak daleko od HK. Ale doufám, že nám aspoň dodáš fotky! :)
Koukám, že seznam maturitní četby máme úplně odlišnej! :D Máme tam tak možná dvě, tři shody. :D
Ty tvoje kresby jsou skvělý, naprosto.
A držím  hrozně moc palce, ať najdeš nějakou inspiraci a ať všechno jde, tak jak má!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama