Říjen 2014

movie tips

28. října 2014 v 16:02 | E. |  movies you have to/don't have to watch
Restless / Neklid (2011) - v hl. rolích Mia Wasikowska, Henry Lee Hopper - Nevšední film. Chvílemi mě nudil, chvílemi jsem se od něj nemohla odtrhnout. Jako celek má zvláštní až depresivní náladu.

"Enoch, let me go..."

MOLO 0.2

20. října 2014 v 0:13 | E. |  my works
máme to za sebou a myslím, že i úspěšně!!! v jednu chvíli jsem už ani neměla víru v to, že se to doopravdy povede, jelikož kolem toho bylo tolik komplikací - změna místa, jiné pořadí modelů, málo modelek... v životě jsem takový frmol jako v zákulisí, když jsme převlékaly modelky, nezažila. šest modelek na dvacet modelů asi mluví za vše - a to jsme jich mohly mít jenom pět, ale díky jedné z nás to tak nebylo a Eli nás i tak trochu zachránila.
ještě jednou strašně moc děkujeme za pozvání Aničce a Natašce (City Mod); jsem ráda, že jsem včera opět viděla Anet a za fotky děkujeme skvělému Dominikovi!
(pokud by jste náhodou nevěděli, jaké jsou mé modely (což asi nehrozí) - tak to jsou ty, které v těch šedých barvách vynikají - květinové a růžové kalhoty, květinový komplet a poslední bíla sukně)


it doesn't matter if they gave up on you, as long as you didn't give up on yourself

14. října 2014 v 23:18 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
někdy i ty úterky jsou fajn... ovšem pouze za předpokladu, že vám odpadnou všechny odpolední hodiny. a že já jsem zrovna v tomhle týdnu za každý volný čas ráda! sobota bude za poslední dobu snad jeden z nejklíčovějších dnů, jelikož máme s holkami premiérovou přehlídku a já nevím, jestli se víc těším nebo jestli u mě převládá nervozita - což je v podstatě skoro to samé, protože k něčemu takovému nervozita patří, ovšem ta přiměřená. takže pokud budete někdo o víkendu v HK, tak se určitě stavte!:)
jinak přežívám, učím se, spím (v poslední době až moc hodin denně), užívám si podzim, každé ráno se nervuji, jelikož nikdy nic nestíhám - díky tomu spánku, kterého se nějak neumím vzdát, šiju, ve větší míře vůbec nic nechápu a vlastně ani nevím, jestli jsem za poslední dobu událo něco, co mě doopravdy potěšilo, zvedlo náladu a já se od srdce zasmála. je vidět, že se blíží listopad, aneb měsíc, který já opravdu nemám ani trochu ráda a nejradši bych ho celý vyškrtla z kalendáře, i když tento rok se mi bude víc jak hodit, jelikož se budu na dílnách mordovat s modelem na maturitní přehlídku.
jak si užíváte podzimních dnů vy? byli jste někdo na designbloku a jsem opravdu jediná, které přijde, že je to rok od roku horší a horší? mějte se krásně a hlídejte blog, jelikož sem v průběhu následujících dnů přidám plakát s místem, časem, podrobnostmi k té HK přehlídce:))


designblok '14 — prague design and fashion week

10. října 2014 v 12:12 | E. |  travel and cultural diary/random
openstudio - dům u minuty, staroměstské náměstí
art house - colloredo-mansfeldský palác, karlova 2
superstudio hra - mikulandská 5/134