it doesn't matter if they gave up on you, as long as you didn't give up on yourself

14. října 2014 v 23:18 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
někdy i ty úterky jsou fajn... ovšem pouze za předpokladu, že vám odpadnou všechny odpolední hodiny. a že já jsem zrovna v tomhle týdnu za každý volný čas ráda! sobota bude za poslední dobu snad jeden z nejklíčovějších dnů, jelikož máme s holkami premiérovou přehlídku a já nevím, jestli se víc těším nebo jestli u mě převládá nervozita - což je v podstatě skoro to samé, protože k něčemu takovému nervozita patří, ovšem ta přiměřená. takže pokud budete někdo o víkendu v HK, tak se určitě stavte!:)
jinak přežívám, učím se, spím (v poslední době až moc hodin denně), užívám si podzim, každé ráno se nervuji, jelikož nikdy nic nestíhám - díky tomu spánku, kterého se nějak neumím vzdát, šiju, ve větší míře vůbec nic nechápu a vlastně ani nevím, jestli jsem za poslední dobu událo něco, co mě doopravdy potěšilo, zvedlo náladu a já se od srdce zasmála. je vidět, že se blíží listopad, aneb měsíc, který já opravdu nemám ani trochu ráda a nejradši bych ho celý vyškrtla z kalendáře, i když tento rok se mi bude víc jak hodit, jelikož se budu na dílnách mordovat s modelem na maturitní přehlídku.
jak si užíváte podzimních dnů vy? byli jste někdo na designbloku a jsem opravdu jediná, které přijde, že je to rok od roku horší a horší? mějte se krásně a hlídejte blog, jelikož sem v průběhu následujících dnů přidám plakát s místem, časem, podrobnostmi k té HK přehlídce:))


Girl Got A Gun, Kings Of Suburbia, Louder Than Love, Masquerade, Great Day!!! máte i vy své top?:)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama