VODA

12. února 2015 v 11:26 | E. |  my works
TAK KONEČNĚ! konečně se ke mně dostala alespoň většina fotek a konečně Vám tedy můžu napsat a trochu více přiblížit dvaadvacátý leden:) - absolventskou přehlídku maturitních ročníků SPŠO ve školním roce 2014/2015.
už přes letní prázdniny, tedy před nástupem do čtvrtého ročníku, jsem si měla v hlavě tak nějak srovnat, co bych chtěla šít a jak by měl můj závěrečný model, který budu obhajovat před komisí, vypadat. téma jsme věděli už ke konci června, takže bylo pouze na nás, jak se s tím popereme. přes prázdniny jsem si na to samozřejmě ani nevzpomněla, a protože jsem člověk, který všechno nechává na poslední chvíli, tak to tak i dopadlo a já měla takové nervy a takových starostí, že bych se zpětně nejradši profackovala a donutila se, abych nad tím během léta přemýšlela. nakonec jsem díkybohu(!) měla model schválený mezi prvními a mohla jsem začít s realizací.
u šicího stroje jsem strávila 11 dlouhých úterků, 66 nekonečných hodin praxí + jsem do konce ledna nemyslela na nic jiného, než aby se to všechno zvládlo a když jsem pověsila svůj hotový model na štendr, tak jsem si oddychla takovým způsobem, jako nikdy ne.
den D byl tady a všichni jsme byli tak nějak podezřele v klidu a to včetně mě (což je extra divné, jelikož já jsem ten největší nervák široko daleko). pak jsme samozřejmě nic nestíhali, všichni začali zmatkovat, blížila se třetí hodina odpolední - tedy čas první přehlídky - a nervy byly tady! k našemu štěstí jsou první přehlídky vždy takové "generálky", takže se sem tam objevilo pár chybiček, Eli jsem rvala do tří modelů jak nejrychleji to šlo a během takových chvil jsem byla ráda za to, že má modelka předvádí pouze můj model. další dvě přehlídky jsme zvládli na výbornou, v backstage jsme tancovali a celkově ta rivalita mezi dvěma třídami tak trochu odpadla, alespoň na těch pár hodin...

když to tak shrnu, tak bych si ten den klidně zopakovala ještě několikrát! nervů a stresu bylo požehnaně, ale všechno se to i tak zvládlo, charita se dokonce povedla na výbornou!! ten nejdůležitější den za celé čtyři roky na střední se tedy vyvedl naprosto parádně a nás teď už jenom čeká v pondělí ples a pak v květnu maturita:) good luck for us!!


by me 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama