you are born and then you die, but in between you can do anything you want - it's society that creates rules for us, but you can break out of that

8. března 2015 v 22:18 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
ti z vás, kteří mě sledují i na instagramu, určitě vědí, že momentálně nemyslím/neřeším/nemluvím o ničem jiném, než o tom, že po pěti letech (alespoň na měsíc přesně!) s Verčou uvidíme kapelu, se kterou jsem si za těch deset let jejich existence prošla opravdu vším:)) po oznámení klubového turné jsem ani neměla v úmyslu jet, ale přeci jenom... čekala jsem na něco takového dost dlouhou dobu, abych to jen tak hodila za hlavu! skvělou zprávou je i fakt, že se do Evropy vrátí v říjnu a budou zde mít turné po velkých halách. takže mi nezbývá nic jiného, než šetřit, šetřit, šetřit:)
dnešní nedělí mi končí jarní prázdniny, které jsem strávila přesně tak, jak jsem očekávala. dennodenně jsem si dělala podklady k maturitě a jsem docela ráda, že to nejtěžší už mám za sebou a že se už nemusím tolik se vším stresovat - teda myslím samozřejmě do začátku května, to toho stresu bude zase až přemoc (žádné takové slovo asi neexistuje, ale víc doslovněji to říct neumím).
a už v podstatě ani není, o čem psát:) vše je jinak při starém, stále jsem obětí stereotypu, stále na všechno kašlu, stále nepocituji žádnou depresi ohledně maturity, stále nevím, jak to všechno dopadne a co budu dělat po střední... a že už je docela na čase, abych to začala řešit... jenom... nevím, asi si na to nepřijdu dost dospělá. eh, jo - už jenom to, když mi někdo řekne "jsi dospělá, měla by jsi se nad tím zamyslet a neřešit pořád jen kraviny" - všichni si asi myslí, že to nevím a že mi to vůbec nedochází:) omyl.


stejně pořád nechápu, že jsem ho měla za necelých 24 hodin z Berlína doma:)!

 


Komentáře

1 Kaylee | Web | 15. března 2015 v 14:15 | Reagovat

Já tě na instagramu nesleduji (protože instagram nemám :D) ale stejně o tom vím!
Máme to všechno úplně stejné. Problémy maturantů, no. Akorát teda s tím rozdílem, že já tak nějak přišla na to, co chci po maturitě dělat, ale je to hrooozně těžký cíl. Takže tak. :)
Je 1984 dobrá kniha? Teda já vím, že je, ale slyšela jsem pouze názor od kluka, tak bych ráda slyšela i názor od holky. :D :)
Teda, Editko, ta fotka v té vodě je naprosto úžasná!
A ty TH si pořádně užijte a pořádně šetři na podzimní turné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama