don't stop until you're proud

25. dubna 2015 v 13:26 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
to to letí! za týden budu plašit, mé nervy budou pracovat na maximum, protože mě bude čekat písemná maturita z češtiny a angličtiny. angličtina bude zábava, češtiny se bojím - didaktického testu naprosto šíleně! sice jsem si všechny ilustrační testy z minulých let udělala, ale stejně mi prostě přijde, že to zkazím... snad to bude jenom blbý pocit:) týden na to mám praktické, to nějak ušiju a pevně doufám, že si nevytáhnu halenku (takže vytáhnu) a poslední květnový týden mám ústní. asi je vám každému jasné, z které části mám největší nervy. už od nového roku se modlím, abych si u konstrukcí a technologie vytáhla otázky, které okecám raz, dva, tři a patnáct minut bude fuč, ale znáte to a víte, jak to chodí...
nějak si pořád neuvědomuji, že příští týden bude poslední na střední škole, že máme poslední hodiny s učitely, že už to prostě nebude vstávačka v pět, cesta autobusem se sešity a nekonečně moc stresu kolem učení. je to divné, co si budeme povídat. nejradši bych vrátila zpátky čas a šla znovu do prváku, ale jo - každý mi říká, že život musí jít dál, akorát prostě se mi uzavírá jedna krásná kapitola života, i přes všechny ty stresy a nervy, proto to tak hrotím:)
ve čtvrtek nám naposledy zazvoní a samozřejmě jsme si museli vybrat Pomádu, když už jsme nemohli mít tématický maturitní ples:) takže pokud budete v Praze a budete mít chuť - stavte se v Holešovicích!
já teď jdu, klasicky, dělat něco, co s maturitou nemá vůbec nic společného, se sestrou jsme si dneska ráno řekly, že půjdeme pěšky na Karlštejn. proč ne, alespoň to nebude další zabitá sobota:))

užívejte si jarního počasí!


jaká škoda, že tohle smutné modroočko není moje:(

 


Komentáře

1 caty. | Web | 25. dubna 2015 v 20:23 | Reagovat

mám teď stejné pocity jako ty...#maturitastress
-nám už teda kvalifikace skončila, střední mám tedy už ZDÁRNĚ za sebou, no, minimálně jsem tedy dostala vysvědčení za druhé pololetí. ač jsem na naší školu nadávala každý den, teď by mi nevadilo tam o nějaký ten pátek navíc zůstat...paradoxy no. uteklo to NESMÍRNĚ rychle a ani jsem si ty poslední dny v lavicích nijak nestihla uvědomit...najednou byly prostě nenávratně pryč.
-v úterý jsem psala praktickou já, uvidíme, jak to dopadne..:/ tobě moc držím palce, ať si vytáhneš to co si přeješ!
-co se státních týče, tak tam se hodně bojím, že se mi na slohu nebude žádné téma líbit, případě že to prostě za tu dobu nestihnu vymyslet a napsat. a ano, DD z čj se bojím také, ačkoliv jsem si jich zkoušela taky dost ...
-a kdy maturuješ? :) jí také jdu totiž poslední týden, ve středu dopoledne...a MODLIM SE jako ty každej den, abych si vytáhla to, o čem něco málo vim. protože jestli si z účetnictví vytáhnu něco jinýho, tak se opravdu reálně obávám, že to neudělám. (ale ono vlastně i z ekonomiky)
tak pevný nervy!! to zvládnem ;))(MUSÍME)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama