Český kras/Karlštejn diary

1. května 2015 v 18:25 | E. |  travel and cultural diary/random
minulou sobotu jsem sice měla naplánované didaktické testy, ale nakonec jsem kývla na pěší výlet se sestrou... přeci jenom, ještě teď na ty didakťáky mám tři dny:) jsem ráda, že za tak nádhernou přírodou nemusím chodit daleko a že Český kras a Karlštejnsko mám v podstatě hned za okny. nebýt turistických značek, tak se asi ztratíme, ale nakonec jsme úspěšně našly cestu ke hradu a mohly se radovat, oddychnout a posilnit se v podobě zmrzliny na cestu zpět, kterou už jsme pro tentokrát raději zvolily vlakem, jelikož se nám fakt nechtělo jít po tmě lesy domů. 13,5 km jsme zvládly za necelé tři hodiny, pak měl vlak patnácti minutové zpoždění, takže jsme si zašly ještě na kofolu.
na tento víkend jsme měly naplánovaný podobný výlet akorát na Křivoklát, ale počasí nám nepřeje, takže to nechápe na další pátek:) co vy? chodíte rádi po hradech a zámcích?


 


Komentáře

1 K | Web | 15. května 2015 v 23:07 | Reagovat

Jé, já miluju hrady a zámky a na Karlštejn se chci hrozně moc podívat, nikdy jsem tam nebyla. Ty fotky jsou skvělé a docela závidím, že bydlíš takový kousek od něj. <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama