Červen 2015

remind yourself that you don't have to do what everyone else is doing

21. června 2015 v 19:15 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
za oknem to sice tak nevypadá, ale dnešním dnem začíná léto! co nevidět za sebou budu mít měsíc prázdnin, které jsem trávila hlavně odpočinkem a dokoukáváním seriálů. zítra si konečně jedu pro maturitní vysvědčení a pravděpodobně si pojedu i vyplnit přihlášku na pomaturitní studium angličtiny, které mi spousta lidí rozmlouvá, ale na VŠ nemám a do práce mě bez praxe nevezmou - tudíž jiné východisko nevidím:) možná si k angličtině přidám ještě němčinu pro začátečníky a splním si tak svůj dlouhodobý sen.
mám za sebou pár brigád, čtvrteční tetovací salón a před sebou doufám supr dny plné cestování. vážně doufám, že se mi podaří se opět podívat se sestrou do Vídně. nikdy bych neřekla, že se tolik zamiluji do jiného města než je Praha.
teď ale zpět k tomu, co mi stále nedochází. žiju v tom, že se za pár týdnů ten stereotyp střední školy vrátí, že se budu neustále vídat holky, že se zase budu nervovat nad klauzurní prací, ale ne, nebudu. představa, že některé lidi zítra uvidím naposledy je dost neuvěřitelná... vážně jsem tak sentimentální jenom já?

doufám, že jste si užili víkend, i přesto, že byl zamračený,


ZOO diary

19. června 2015 v 23:41 | E. |  travel and cultural diary/random
už je to pěkných pár let, co jsem naposledy navštívila pražskou ZOO a tak ke konci května jsme se se sestrou domluvily, že jakmile mi přijdou peníze z brigády, uděláme si celodenní výlet:) vybraly jsme si sobotu a prvních pár hodin jsme opravdu litovaly, že jsme si nevzaly opalovací krémy, zásoby vody a vějíř. nakonec se zatáhlo, párkrát poprchávalo a kolem šesté přišla pořádná bouřka. jít z nejvýš položené části ZOO k hlavnímu východu bez deštníku, v klouzavých balerínách byl vážně zážitek, ale zvládly jsme to! jelikož jsem obrooovský milovník zvířat (ok, hmyz moc nemusím), tak jsme musely jít pozdravit úplně všechny (afrika zblízka mi moc dobře neudělala, uznavám...) a nezastavila nás ani ta průtrž mračen.

jak jste trávili sobotu vy a též tak rádi chodíte do ZOO?:)