remind yourself that you don't have to do what everyone else is doing

21. června 2015 v 19:15 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
za oknem to sice tak nevypadá, ale dnešním dnem začíná léto! co nevidět za sebou budu mít měsíc prázdnin, které jsem trávila hlavně odpočinkem a dokoukáváním seriálů. zítra si konečně jedu pro maturitní vysvědčení a pravděpodobně si pojedu i vyplnit přihlášku na pomaturitní studium angličtiny, které mi spousta lidí rozmlouvá, ale na VŠ nemám a do práce mě bez praxe nevezmou - tudíž jiné východisko nevidím:) možná si k angličtině přidám ještě němčinu pro začátečníky a splním si tak svůj dlouhodobý sen.
mám za sebou pár brigád, čtvrteční tetovací salón a před sebou doufám supr dny plné cestování. vážně doufám, že se mi podaří se opět podívat se sestrou do Vídně. nikdy bych neřekla, že se tolik zamiluji do jiného města než je Praha.
teď ale zpět k tomu, co mi stále nedochází. žiju v tom, že se za pár týdnů ten stereotyp střední školy vrátí, že se budu neustále vídat holky, že se zase budu nervovat nad klauzurní prací, ale ne, nebudu. představa, že některé lidi zítra uvidím naposledy je dost neuvěřitelná... vážně jsem tak sentimentální jenom já?

doufám, že jste si užili víkend, i přesto, že byl zamračený,


Imodium s Verčou:)
registračky do SuperStar
má čtvrtá láska!

 


Komentáře

1 caty. | Web | 23. června 2015 v 19:09 | Reagovat

tak to jsme na tom vlastně docela podobně.. :) na VŠ jsem se nedostala, do práce jít nechci a proto půjdu na jazykovou školu a budu e připravovat pravděpodobně na C1 zkoušku... jako musim uznat, že s touhle možností jsem vůbec nepočítala ale momentálně jiná nepřichází v úvahu, jiná prostě neni. ale docela se toho bojim.jestli mě bude celej rok angličtina na tak vysoký úrovni bavit a hlavně jestli to zvládnu....

to tetování vypadá božsky! už se těšim až ho ukážeš v celý kráse:))

a měsíc prázdnin jsme strávily hodně podobně, ale hodně jsem to potřebovala, jenom odpočívat a nabrat síly na další dny...

a já jsem pro změnu ráda, že jsme ze střední venku, občas teda vzpomínám a nemůžu říct, že by to tak bylo hrozný nebo tak, ale už fakt bylo třeba posunout se někam jinam protože střední holt byl prostě velkej a přežitej stereotyp..:) uvidíme, třeba mi to ještě chybět začne.

2 K. | Web | 27. června 2015 v 13:58 | Reagovat

Ty bláho ta obloha na první fotce je naprosto bombastická. A plameňáci a to tetování! Podobný tetování jsem vždycky chtěla takže za mě fakt palec nahoru!
Jinak držím palce, ať se znovu do Vídně podíváš a taky hodně štěstí s němčinou, pokud se k ní odhodláš, pro mě ten jazyk je šíleně těžkej a celou střední jsem s ní bojovala. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama