Červenec 2015

letní bublinkování

26. července 2015 v 23:37 | E.
jak jsem psala, už delší dobu jsem chtěla někoho vytáhnout, vzít s sebou bublifuk a nafotit pár fotek. nakonec jsem tedy překecala sestru, která mi dělala modelínu a vyrazily jsme fotit na místo, které mám tady u nás nejradši a léto se tam tráví úplně nejlíp:) jasně, fotky nejsou nic světoborného, ale mně se líbí - mají něco do sebe. myslím, že je docela zbytečné je jakkoliv uprovovat a taky jsem na to v podobném počasí dostatečně líná, ale alespoň mají to správné kouzlo:))


one day you will wake up and there won't be any more time to do the things you've always wanted to do — do it now

23. července 2015 v 22:34 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
je to měsíc, co jsem naposledy na blog napsala něco smysluplného - a klasicky buďto nebyl čas a chuť, a nebo, když už byl čas i chuť, počítač semnou nekomunikoval.
vlastně jsem poslední dny trávila spíše venku, užívala si tropického počasí, které by se už vážně mohlo trochu mírnit, vyzkoušela pár brigád, konečně se mi zahojilo tetování, byla jsem s Verčou v Praze fotit (ještě jednou děkuju moc za FIA singl!), užila si předávání vysvědčení se vším všudy - domů jsem jela až autobusem v osm hodin ráno, oficiálně jsem se upsala k pomaturitnímu studiu jazyků, sestry oslavily patnáct let, uskutečnila jsem své vysněné bublinkové focení, kdy jsem přemluvila sestru ať mi dělá modelínu, vyhrála jsem basu Frisca, též jsem se stihla spálit, takže se mi opět loupou ramena, byla jsem v letním kině a v pondělí chystáme výlet na kola spojený s piknikem! takže se už nemůžu dočkat:)
na srpen toho moc naplánováno nemám... už dlouho se chci podívat do Kutné Hory, kde mají i bobovou dráhu, jupí! a se sestrou stále plánujeme Vídeň minimálně na dva dny, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. jaké máte vy plány na srpen?:)
jinak se nic, o čem by stálo za to něco napsat, neděje. stále mám někdy takové myšlenky, že bych se nejraději sebrala, zabalila si pár nejdůležitějších věcí a odjela někam hodně daleko alespoň na jeden celý rok - pak mi ale dojde, že sama bych takovou cestu asi nezvládla a parťák taky není, takže.
užívejte léta!


movie tips

13. července 2015 v 1:42 | E. |  movies you have to/don't have to watch
Endless Love / Nekonečná láska (2014) - v hl. rolích Alex Pettyfer, Gabriella Wilde, Bruce Greenwood - Je to romanťárna a já na tyhle typy filmů moc nejsem, ale hraje tam Pettyfer, tak proč tomu nedat šanci. Otec hlavní hrdinky Vás bude nejspíš pěkně štvát - mírně řečeno... jinak je to klasické romantické klišé.

David Elliot: "When my parents broke, they met when they were in high school, it made sense. That's what I want to find, true love, the kind of you fight for, that you always put first. That makes you wanna be good, do better and not with just any girl, but the girl and when I find that, that's all I need."