lie in the sunshine - daydream about the life you would lead if failure wasn't a thing - open your eyes - take small steps to make it happen for you

26. srpna 2015 v 1:06 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
prázdniny jsou skoro pryč a přijde mi, že letos utekly ještě rychleji než jakýkoliv jiný rok. v pondělí jdu na přezkoušení kvůli pomaturitnímu studiu jazyků, tak jsem sama na sebe zvědavá, jak vše zvládnu a hlavně, jak se mi bude chtít vstávat. na poslední víkend v srpnu jsme si naplánovaly se sestrou výlet do naší milované Vídně, takže se už nemůžeme dočkat a pomalu začínáme mít cestovní horečku a plánujeme, kam všude se musíme podívat a co s sebou:))
rok se s rokem ve čtvrtek sejde zase a já budu slavit svou devatenáctku, neuvěřitelný. abych pravdu řekla, tak v poslední době zažívám ty nejhezčí týdny v mém dosavadním životě a proč si nechám pro sebe, protože přeci jenom, není to nic, s čím bych se svěřovala kdekomu, natož to takhle psát internetovému světu:) v Praze jsem dalo by se říci obden, poznávám jí z úplně jiného pohledu člověka, který zde žije od narození a pro kterého památky nejsou už nic extra - nutno říct, že tenhle pohled se mi zamlouvá víc. v sobotu jsem oslavila kamarádčinu devatenáctku na vinici, během tří týdnů jsme s rodinou zrenovovali celý byt a já si zvykla chodit spát po půlnoci, což není vůbec dobrý, vzhledem k tomu, že se to co nevidět budu muset zase odnaučit.
jaké jsou vaše nejhezčí vzpomínky z letošních prázdnin?:) a chystáte se ještě někam, nebo už pro vás prázdniny skončili?
E.


díky díky dík Verče!
nejsladší špendlíky za celé léto
sestra si odjela na tábor a vymyslela si růžové proužky - tak jasně, všichni jí na to řekli ne, jen já jsem takový blázen a kývla jí na to

znáte Kensington? já si je přes léto dost oblíbila, tak se v listopadu chystám na koncert:)
 


Komentáře

1 K | Web | 26. srpna 2015 v 12:30 | Reagovat

Držím palce na přezkoušení, určitě to zvládneš! A Vídeň si moc moc užij, ikdyž ono ani nejde si Vídeň neužít. :)
Užij si devatenácté narozeniny a zbytek léta taktéž. Ty tvoje fotky jsou tak hrozně fajn. Vždycky na mě působí pěkně letně a příjemně. <3

2 caty. | Web | 26. srpna 2015 v 17:03 | Reagovat

předem přeji vše nejkrásnější k narozeninám!! :) užij si svůj poslední teen rok.
já jedu na přezkoušení v pátek už a bojím se EXTRÉMNĚ že nebudu spadat nakonec do tý kategorie, do který potřebuju. každopádně, děsím se každodenního brzkého vstávání, nový školy a novejch lidí, nějak jsem si od toho všeho za ty dlouhé měsíce prázdnin odvykla.. :/. a vůbec.. znáš někoho, kdo jde na tvou školu nebo jdeš uplně sama do nového? :)
užij si moc Vídeň, snad se tam taky někdy podívám.
na prázdniny už moc plány nemám, jen- chodit pozdě spát a brzo vstávat, abych z těch posledních letních dnů vytěžila co nejvíce to půjde.
tak se ještě měj pěkně letně, než nám to zase začne:)
btw. fotky jako vždy boží, ta atmosféra mě vždycky baví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama