success is liking yourself, liking what you do, and liking how you do it

21. října 2015 v 17:50 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
konec října už pomalu klepe na dveře a teprve až dnes píšu první článek za celý měsíc. není to ani tím, že by nebyl čas nebo třeba myšlenky, naopak, těch je až moc a já pouze nevím, jak je všechny sepsat.
jsem ztracená, naprosto. ztratila jsem samu sebe a nikdy bych neřekla, že to bude tak těžké se zase vracet zpět do starých kolejí... podzim miluju nadevše, ale z fleku bych vrátila léto. možná to bude tou depresivní náladou, kterou s sebou podzim vždycky přinese, možná to bude tím, jak jsem se v létě cítila a možná to bude taky tím, že v létě jsem byla doopravdy šťastná, možná zatím vůbec nejšťastnější. nebaví mě to, nebaví mě, že nevím, proč se cítím takhle a takhle, nevím vůbec nic a přijde mi, že všechno a všichni jsou proti mně, i když to tak vůbec není. všechno mi jasně našeptává, že se mám zbavit jednoho jediného pocitu, jednoho jediného člověka, vymazat všechny vzpomínky, ale nejde to, prostě ne. a nejde to kvůli tomu, že se toho nechci zbavit. až někdo vymyslí něco, co dokáže vymazat veškeré vzpomínky a díky čemu jde zapomenout na člověka, ať mi dá vědět.

tohle pondělí bylo po dlouhé době fajn:) v polovině září mi kamarádka z jazykovky poslala song Ryana Keena, povyprávěla mi, že předskakoval Sheeranovi a hlavně mi řekla, že tu ke konci října bude mít první vlastní koncert a jestli bych náhodou nechtěla jít, že hledá parťáka - hned další týden jsme kupovaly lístky a pondělní večer si moc užily!:) takže pokud jste o něm ještě vůbec neslyšeli a nebo třeba neznáte ani skvělého předskokana (Bob O'Keeffe), určitě si je poslechněte.
a jak jste se během října měli vy? doléhají na vás během podzimu deprese, nebo to je pro vás naopak šťastné období?
mějte se krásně, E.


Bob O'Keeffe / Ryan Keen


 


Komentáře

1 K | Web | 22. října 2015 v 22:12 | Reagovat

To mě moc mrzí, že nejsi šťastná. Ani nevím, co ti poradit, protože radit neumím. Ale časem bude všechno lepší, uvidíš. Vím to z vlastní zkušenosti, že čas všechno zahojí a urovná.
Jinak pro mě je podzim a zima nejlepší. Asi.
A ty fotky jsou skvělé, ta kočka je nádherná a ty jsi strašně kouzelná, vím, že už jsem to řekla, ale ty krátké vlasy ti fakt seknou!
A písničku si určitě poslechnu. :)

2 caty. | Web | 25. října 2015 v 11:39 | Reagovat

jako vždy skvělé fotky (y) s atmosférou :).
ztracená. u mě by se to dalo použít také, lost in my thoughts a poslední týdny se prostě snažím NEMYSLET, ale je jasný, že to nelze příliš praktikovat s úspěchem.
ryan keen zní zajímavě a spontánní koncerty jsou nejlepší! dobře, že sis to užila :) když nebýt happy na koncertě, tak už upřímně nevím kde..
a vymazat vzpomínky? taky by se mi to hodilo.
drž se, nějak bylo, nějak bude a já věřím, že už jen líp (protože horší období si už představit vážně neumím), užívej si spadaného listí, toho, jak šustí pod nohama a jak padá ze stromů. malejch věcí ;). aspoň se snaž x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama