04.11.2015 Kensington (+ special guest: No Distance Paradise)

29. listopadu 2015 v 20:35 | E. |  that feeling you get when they come on stage

abych pravdu řekla, tak ani nevím, jak jsem ke Kensington přišla - věděla jsem o nich delší dobu, ale nikdy jsem si je nepustila, věděla jsem, že už několikrát byli v Česku a pak, když jsem zjistila, že budou už podruhé v Rock Café, řekla jsem si, že si od nich konečně něco pustím. na Spotify jsem si pustila CD Rivals a zamilovala jsem se, hned na první poslech.
přišla středa, žádné extra předkoncertní nervozita nebyla (snad úplně poprvé, pravděpodobně díky tomu komornějšímu prostředí), vzala jsem sestru, lístky, a mohly jsme vyrazit vstříc nové hudbě!
nejprve se tedy představila česká kapela No Distance Paradise a musím říct, že i ta mě mile překvapila. od Kensington jsem vážně nečekala, že budou live znít tak dobře. sice jsem pár dní po koncertě nic moc neslyšela, protože jsme si inteligentně stouply hned před reproduktor, ale zážitek to byl vážně neuvěřitelnej. dočkala jsem se všech songů, které jsem chtěla tak moc slyšet - a to ať už All For Nothing, Streets, Perfect Family Day nebo třeba Little Light. konkrétně k Little Light mám docela silné pouto, takže jsem během prvních tónů byla šťastná jako blecha:) a nepřestává mě udivovat, že v poslední době na každém koncertě jako poslední zní má největší srdcovka od daného interpreta.
a abych nezapomněla!! když jsem viděla, že se před vchodem prodává CD Rivals, musela jsem ho mít, ať by stálo už cokoliv. takže se stalo to, že mám doma své zatím nejdražší CD. kdyby ho prodávali v ČR, že ano - ale tady žádný hudební obchod ani neví, že Kensington existují.

takže! pokud stále nevíte, co jsou Kensington zač a je to pro Vás pouze městská čtvrť na západě Londýna - pusťte si je, vážně toho nebudete litovat. obzvlášť pokud milujete indie rock. tak se třeba uvidíme na jejich dalším koncertě v ČR!:) 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama