the easiest way to tell if you're happy or not, is during the nights before you go to sleep

7. listopadu 2015 v 15:59 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
ani vlastně nevím, jestli se něco zlepšilo, jestli jsem začala přemýšlet jinak a jestli vůbec chci začít přemýšlet jinak. asi ne, viditelně, jinak bych to snad už dávno udělala.
začal listopad, měsíc, který tolik nemám ráda. všechno je během něj tak pochmurný, tolik lidí během listopadu odchází a už se nikdy nevrátí, tolik krásných chvil listopad spláchne jakoby nic. možná to tak vidím jen já, kdo ví, každopádně si už teď sedmého listopadu přeju, aby se co nejrychleji přehoupl, nic nepokazil a abychom už mohli vítat prosinec.
tenhle rok utekl neuvěřitelně rychle a já stále nevím, jestli jsem ráda za to všechno, co mi přinesl, ať už to byly vzpomínky krásné či naopak... vím, že bych měla být ráda za každou zkušenost, ale i tak, přijde mi, že je v poslední době úplně všechno prázdné, nijaké, lehko nahraditelné.
pár krásných zážitků jsem během posledních týdnů měla:) s nejlepší kamarádkou, kterou jsem po nekonečných týdnech konečně viděla, jsme si zašly do kina na film, který jsme už tak dlouho chtěli vidět - na Fakjů pane učiteli 2! pokud jste i vy unešeni z jedničky a pouštíte si tuhle praštěnou komedii kdykoliv, když potřebujete rozesmát, určitě na dvojku zajděte:) je stejně skvělá jako jednička. dále jsme se se sestrou tuhle středu vypravily na koncert nizozemštích Kensington do Rock Café a rozhodně ani jedna z nás nelitovala, protože to byl fakt krásný večer s perfektní hudbou! byli jste? nebo jste o nich ještě nikdy neslyšeli? plánuji článek, tak snad se k tomu dostanu. pak jsem oslavila Halloween, trávila několik odpoledních hodin s čtyřnohými kámoši, přesvědčila jsem se o tom, že Praha je neuvěřitelně nádherná za každého ročního období, pár věcí jsem si začala urovnávat v hlavě, několikrát jsem se i zasmála, což ještě do nedávna neexistovalo a tak nějak zjišťuji, že všechno zlé je pro něco dobré. ať už se to začne ukazovat za nějakou určitou dobu, ono to přijde, věřím tomu.

užívejte podzimních slunečních dnů, E.


pokud jste stále nebyli na výstavě BRAVE NEW WORLD v DOX, tak neváhejte! já tam byla už dvakrát a je to jedna z nejlepších výstav, ne-li nejlepší, kterou jsem kdy navštívila - čas máte do konce ledna (26.01.)

od středy mi zní v hlavě! neuvěřitelná, i když to rozhodně nemá na to, když jí slyšíte živě
 


Komentáře

1 caty. | Web | 7. listopadu 2015 v 17:01 | Reagovat

tak jo, máš krásný sestřih a svetřík! vcelku by se mi taky hodil.
Kensington neznám ale určitě si je vyhledám, jakožto student nizozemštiny beru každýho jejich umělce! takže moc díky za tip:)
listopad také nemám ráda, s kamarádkou jsme ho kdysi dali na seznam měsíců, kteér bychom z roku vyškrtly-je tam spolu s únorem. ale ačkolvi ho nemám ráda, tak letos chci,aby neskončil. protože pak mi začne mé první zkouškové a to teda ... na to nemyslet, nenenene.
jak se ti líbil letošní designblock? :)

2 caty. | Web | 7. listopadu 2015 v 17:02 | Reagovat

btw. a jak se ti vlastně líbí na jazykovce?

3 Dew | Web | 17. listopadu 2015 v 15:20 | Reagovat

Mas nejake farbene vlasy, alebo také si mala furt? zda sa mi ze si ich ala tmavsie alebo co, ale teraz su aké paradne, velmi ti pristanu, ak boli rovnake, tak asi si iba opeknela ty :)

4 E. | Web | 23. ledna 2016 v 18:54 | Reagovat

[3]: nene, nemám barvené vlasy už asi 4 roky:) tohle je moje barva
a děkuju moc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama