where have all the flowers gone?

12. prosince 2015 v 18:18 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
už si ani nevzpomínám, kdy naposledy tu byl článek s pozitivním zápisem. pravděpodobně někdy na konci srpna, pak už se to všechno začalo sypat, pomalu, ale jistě. a teď jsem ve fázi, že by stačil udělat jeden jediný krok k tomu, abych zase šťastná byla a já se bojím... bojím se ten krok udělat, ale zároveň vím, že když to neudělám, nikdy to nebude tak, jak to bylo. víc začarovanější kruh snad ani neexistuje, opravdu:)
jsem tak šťastná, že už je prosinec! ani ne kvůli svátkům nebo tak, ale spíše kvůli tomu, že listopad vážně nesnáším... ten měsíc mi vzal už tolik důležitých lidí, podzimní deprese se na mně letos podepsali tolik, že ani nevím, jak se jim to povedlo. já už vlastně pomalu zapomínám i na to, jaké to je být šťastná, co mě šťastnou dělávalo už nedělá, a vidí to všichni, všichni se mě ptají, co mi v poslední době je. jak jim na to mám ale odpovědět? jsem blbá, protože jsem se zamilovala? ne, nejsem blbá, já se totiž nenechala uhnat na hezkoučké řečičky. já jen našla někoho, kdo mě motivoval a bez toho, aby mi jakkoliv motivačně promlouval do duše, někoho, na kom jsem viděla nenápadné sakra důležité věci, kterými on na sobě opovrhoval, někoho, kdo mi dodával sílu a ukázal mi, že láska má smysl, že život má smysl, že já mám smysl, že všechno má smysl. žádné moje, tvoje, naše. a když už jsem si tohle všechno uvědomila, tak bylo pozdě to vracet, udělat jinak. teď mě bolí každý jeho pohled, kterého se za žádnou cenu nehodlám vzdát.
doufám, že tuhle dlouhodobou nic neříkající náladu brzo vystřídá ta vánoční a já si budu moct pouštět all I want for Christmas is you bez toho, abych se zamýšlela nad smyslem toho textu a brečela.

užívejte posledních dnů v tomto roce, E.


minulý víkend jsem byla v kině na Malém princi a moc se mi film líbil! co vy, viděli jste, chystáte se?:)
každopádně pak tu jsou také dny, kdy mě někdo překvapí a jen tak z ničeho nic mi udělá radost
vzpomínka na naší přehlídku: VODA článek, video

 


Komentáře

1 caty. | Web | 12. prosince 2015 v 20:54 | Reagovat

veselé vánoce:)!
a ten krok udělej, pak bys toho jistě litovala a aspoň.... "if you never try, you will never know".
věř mi, fakt jdi do toho :) určitě budeš zase šťastná. věřím tomu!

2 Veronika | Web | 15. prosince 2015 v 20:29 | Reagovat

z toho textu mi je normalne smutno! ale fotky jsou skvele jako vzdy! :))

a uz se moc tesim na ctvrtek, editaka a nejaky to umeni :D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama