stay away from people who make you feel like you're not good enough, because you are worth so much more

17. dubna 2016 v 19:08 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
děsí mě, jak rychle to od toho září uteklo a že už na konci května definitivně skončí můj studentský život. v jednu chvíli jsem sice přemýšlela, že si zkusím podat přihlášky na vysokou, ale nakonec jsem si řekla, že na to nemám a hlavně, že by mě to nebavilo a to i přesto, že kdybych mohla, tak jako studentka strávím celý zbytek svého života. asi chci přestat být závislá na rodičích, chci se osamostatnit, chci přestat řešit to, že se musím drtit do noci věci, které mi budou v budoucnu naprosto k ničemu, ale zároveň mi bude chybět to, že jsem nic kromě učení dělat nemusela, ten bezstarostný život, který stejně jednoho dne čeká každého.
nic jiného v poslední době vlastně ani neřeším, teď jsem makala, abych si mohla zaplatit FCE zkoušky, ještě šetřím na tetování, na léto a tak. ale nebaví mě to, nebaví mě tenhle život. chci s tím něco udělat už takovou dobu, jenže je to těžší než si člověk myslí. někdy si i kladu otázku, co vlastně od života očekávám a co doopravdy chci, jak chci žít, co chci prožít, čeho chci dosáhnout, co je pro mě tou slavnou pointou života. pokaždé však dojdu jen k tomu, že jsem na taková rozhodnutí a na takové myšlenky asi stále dost nezkušená, mladá, a že bych podobné věci vůbec řešit neměla, že na to bude v budoucnu dost času. pravda, času budu dost, jen jestli bude stále dostatek možností. ano, budoucnost mě frustruje jako nic jiného.
v červnu se chystám na Counterfeit, pokud neznáte, tak rozhodně poslechněte! opomenu ten fakt, že nutně potřebuju na Aerodrome festival, protože musím slyšet BMTH a že chci v srpnu na Asking Alexandria. vidím to tak, že všechny své našetřené peníze na léto vrazím do koncertů, ale i to jsou nezapomenutelné zážitky:), i když jsem to plánovala dát za cestování... kdyby tady letos nebyl úplně každý, tak by mi to možná i vyšlo.
a co vy, už plánujete na léto? jak zvládáte konec školního roku?:)

mějte se krásně, E.


aby toho nebylo málo, tak vlastně musím šetřit i na dalších x tetování
díky moc moc za nejlepšího lektora!

 


Komentáře

1 caty. | Web | 17. dubna 2016 v 20:05 | Reagovat

ok takže na BMTH potřebuju!!!!! taky ale ty peníze lehce chybí hodila by se nějaká jednorázová brigádka!
ale plánuju na léto pár zahraničních cest, uvidíme, jak to vyjde.
já si přihlášky podala nový...a za chvíli mě čekaj přijímačky, ale... jsem furt trošku na vážkách. zvládnu to? budě mě to bavit? je to vážně to, co chci dělat? nebylo by mi lépe v práci? prostě NEVIM a děsí mě to už teď.
tetování je další věc, jedno alespon si hrozně přeju, ale ty finance jsou hroznej problém.ale jsem zvědavá na to tvý :333
jinak tak trochu mám pocit, že mi mluvíš z duše, s těma myšlenkama o budoucnosti, životě apod. závidím všem, kteří to mají ujasněné a denodenně nad tím nepřemýšlí...
breakfest club je nejlepší a ten lektor vypadá DOST v pohodě!

2 K | Web | 20. dubna 2016 v 11:30 | Reagovat

Joo, taky často přemýšlím o budoucnosti, ale doufám, že brzo už na něco přijdu, nebo že se to nějak samo vyvrbí, zkrátka, že mi spadne něco do klína no.
Jinak ty fotky jsou suprový, jde z nich taková pohoda. <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama