just need some time in a beautiful place to clear my head

10. června 2016 v 19:50 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
možná se blýská na lepší časy, možná ne, každopádně poslední dny si užívám. od minulého pondělí už nejsem studentkou a teď nějak doháním všechno, co jsem za ty roky na základce nebo střední nestíhala. hlavně, což mi dělá největší radost, s sebou zase skoro všude beru foťák nebo alespoň každou sebemenší kravinu fotím na mobil a musím říct, že mi focení vážně chybělo a nechápu, jak jsem třeba za jeden celý měsíc mohla vyfotit maximálně tak deset fotek. dále také oficiálně pracuju, fakt bych v životě neřekla, že to řeknu tak brzo potom, co dokončím jazykový kurz, ale je to tak. sice zatím pouze na zkoušku brigádně, ale je to skvělá práce, při které se hlavně nenudím a hodiny plynou jako pominuté. každopádně jsem moc ráda, že jsem tam zatím jen na brigádě, jelikož co si budeme povídat, své poslední prázdniny si chci užívat i jinak než jen v práci, tam pak budu už celý život.
plány na prázdniny nemám skoro žádné, když pominu občasné výlety po ČR nebo - před měsícem bych sama sobě nevěřila, že to řeknu - Asking Alexandria v srpnu! ani nevíte, jak moc jsem ráda, že jsem ten lístek vážně sehnala a že je můj a že jsem za něj nemusela platit dvakrát tolik a tak:) já sice nikdy nebyla nějakou obrovskou fanynkou, když byl Danny ještě na scéně, ale The Black s novým zpěvákem? to jsem si absolutně zamilovala, takže pro mě bylo naprostou nutností se na ně v srpnu dostat, o to víc, když příští týden prošvihnu BMTH. když už jsem se tak rozepsala o koncertech, včera jeden takový byl. Counterfeit v Praze! skvělej punk rock, skvěle strávený den a asi tedy víte, s čím tu budu příště:)
poslední květnovou sobotu jsem započala své FCE dobrodružství a to speaking, před týdnem jsem měla všechny důležité části naráz během jednoho dopoledne a vážně jsem měla co dělat, abych se udržela koncentrovat, protože, byť se to nezdá, mít use of English/reading, writing a listening v jeden jediný den - no byla to docela nálož. ale všechno jsem to zvládla, snad doufám, že i na nějaké to dobré procento, nebyla jsem kupodivu ani trochu nervózní, témata také šla, jen hlava pak bolela a zbytek soboty jsem už jen prospala.
jak si užíváte červen vy? a uvidím se s někým v srpnu na AA?:) - jakožto člověk, který tam jde sám, by mě to moc zajímalo.

mějte se krásně, E.


příprava na včerejší Counterfeit
naučila jsem se pravidelně cvičit, to už je opravdu co říct! zatím třetí měsíc, ale rozhodně hodlám pokračovat dál
s holkami na FCE v Národním domě na Vinohradech (supr prostory pro zkoušky, no ne?)

o tom, jací včera byli v Praze v příštím článku!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama