poslední dny studentkou

2. června 2016 v 23:14 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
protože vím, že si tyhle dny budu dlouhou dobu ráda připomínat, rozhodla jsem se jim věnovat jeden samostatný článek. opravdu jsem nečekala, jak moc budu ráda za to, že jsem po střední nešla rovnou pracovat nebo na vysokou, ale že jsem se rozhodla se zdokonalit v angličtině a jít na pomaturitní studium. kdybych řekla, že jsem se nebála toho, že to budou jen vyhozené peníze a že mi to nic nedá, tak bych lhala. bála jsem se, každý mi říkal, že zná tolik lidí, kteří na pomaturitním byli a že na to akorát nadávají. no, pravděpodobně si vybrali špatnou školu. já měla to štěstí, že jsem dostala ty nejlepší lektory z Ameriky, že jsem byla ve třídě se skvělýma lidma, kteří si navzájem nepodkopávají nohy, kteří si pomáhají, chodí spolu na oběd a dokážou se bavit o každé blbosti. upřímně, kdyby jich nebylo, tak bych se ještě teď horko těžko dostávala přes určitou osobu, ale díky nim vím, že mi za to nikdy nestál a že spálit se hold musí úplně každý:)

každý měsíc jsme mívali projektové dny. na květen, na poslední projekt, jsme dostali za úkol jakýmkoliv způsobem umělecky zpracovat krátký anglický příběh, který jsme probírali na hodině. s holkama jsme se rozhodly, že to uděláme prostřednictvím fotek, že vytvoříme takový vtipný komix spojený s hudbou. prošly jsme se kvůli tomu přes dobrý kus Prahy, fotily jsme na Letohrádku královny Anny, na Petříně, na Kampě a stihly jsme se za tu dobu nasmát tolika věcem, tolik věcí probrat, tolikrát se skoro přizabít a ještě víc sblížit.už na začátku května jsme si řekli, že když co nevidět končíme, že by to chtělo nějakou menší rozlučku. dali jsme hlavy dohromady a rozhodli jsme se, že z naší malé rozlučky uděláme malou celodenní grilovačku. v sobotu jsem se vzbudila a všem už psala, jak nám skvěle vyšlo počasí a že opravdu vyšlo skvěle. snad nebylo člověka, který by se alespoň maličko nespálil. grilovali jsme, povídali si, opalovali se, hráli jsme badminton, já si užívala focení Marilyn, smáli jsme se, dozvěděli jsme se miliardu nových věcí o Americe a angličtině a, což je nejdůležitější, jsme si to náramně užili! někdy stačí být vážně ve společnosti skvělých lidí a nic jiného už není potřeba.


v pondělí jsme měli naplánovaný field trip do pražské ZOO. je sice pravda, že jsme tam nikdo nemohli zůstat celý den, ale vzhledem k odpolednímu počasí je to možná jedině dobře, jelikož jsem už pořádnou bouřku minulý rok v ZOO zažila a teda, fakt není o co stát. dopolední počasí bylo ale ovšem perfektní. prošli jsme skoro celou ZOO, povídali si, nejvíc se těšili na lanovou dráhu a párek v rohlíku a ještě taky na přírůstek v sloní rodince. kolem poledního jsme náš menší "trip" zakončili zmrzlinou u tuleňů.


co říct, budou mi chybět, jakože vážně moc. dobře, všichni ne, ale v té třídě bylo tolik skvělých lidí!:( tak tedy další životní etapa je za mnou...
 


Komentáře

1 A. | 20. června 2016 v 15:46 | Reagovat

Jé, můžu se prosím zeptat, kam jsi na to pomaturitní studium chodila? :)

2 E. | Web | 6. července 2016 v 19:52 | Reagovat

[1]: institut jazykového vzdělávání :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama