do not allow the energy of negative people to affect you

10. července 2016 v 16:31 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
posledních pár dnů je mi pěkně mizerně, ale kupodivu ne psychicky, i když i to fyzické zdraví se na tom psychickém nějakým způsobem vždycky podepisuje. předminulé úterý jsem byla něco kolem půl hodiny na studeném prudkém dešti, foukalo a já si asi vážně musela vybrat nemoc během léta... no, nejdříve mě jen bolelo v krku, pak to přešlo v nesnesitelný kašel a od té doby kašlu tak, jako kdybych denně vykouřila krabičku cigaret. k tomu mi zaléhají uši, což nesnáším ze všeho nejvíc - je sice pravda, že mi čerstvý vzduch dělá tak nějak dobře, ale když jsem venku třeba celý den, tak mě zase začne bolet hlava a to ani nemusí svítit sluníčko. začátek léta jak se patří, opravdu! snad se z toho brzo dostanu.
teď k tomu příjemnějšímu - ke konci června jsem byla sestrám na rozlučce, což mi opravdu udělalo radost, že jsem tam nakonec mohla a nemusela do práce + jsem udělala FCE! sice jsem chtěla mít Áčko, ale docela dost jsem zkazila writing, takže jsem nakonec ráda za cokoliv, hlavně, že ho mám:)
včera jsem se dozvěděla něco, co mi docela silně pohlo žlučí, zvlášť když vás prostě takhle podrazí vlastní příslušník rodiny, ale jak se říká, rodinu si nevybíráme, jen jsem si myslela, že když někomu z té nejbližší rodiny něco řeknu, že si to nechá pro sebe a že to nevytroubí celému světu, který to vůbec nemusí zajímat. pravděpodobně se budu muset dost držet, aby, až když ten "svět" potkám, nedošlo k něčemu, čeho bych potom litovala.
co se prázdnin týče, mám v plánu pár výletů - rozhodně chci objevit nové lomy ke koupání, kam nechodí moc lidí, protože ty, co jsem měla tak oblíbené, se najednou staly extra populární a člověk se tam v největším horku skoro ani nehne. pak plánuji Šumavu, ať už jen na houby nebo na obhlídku jezer, České Švýcarsko a tak strašně moc ráda bych vycestovala alespoň na jeden den z Česka, třeba do Berlína, když už tu Vídeň mám prošlou skrz na skrz:) každopádně to znáte, plány sice jsou, ale pak je člověk přestane nějak chtít uskutečnit. ale střídavě sedět doma a chodit do práce mě TAK moc nebaví a navíc tak budu už do konce života muset fungovat.

co vy a Vaše letní plány?
mějte se krásně, E.


naší lásce, která ještě nedávno byla sama koťátkem, se narodily tři nejroztomilejší drobečci! a tak se ptám, nemáte o nějaké zájem?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama