if we wait for the moment when everything, absolutely everything is ready, we shall never begin

4. prosince 2016 v 23:00 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
nestačím se divit tomu, kam se poděl celý minulý měsíc. letošní listopad opravdu utekl jako voda a to vůbec prvně, co si tak pamatuju. prvně jsem během něj nepřišla o nikoho blízkého, prvně jsem nijak nepociťovala všemožné deprese a prvně jsem vůbec neřešila, co že to je vůbec za měsíc. člověk neměl ani čas něco sepsat a hodit to online. vážně nebylo kdy si k tomu počítači sednout a když už se nějaká ta chvíle naskytla, tak jsem jí stejně raději trávila nějak jinak než v internetovém světě. jediné, co mi opravdu chybí je, že fotím stále míň a míň. díky tomu, že jsem stále v jednom kole typu práce, spánek, jeden den volna, tak vážně nezbývá na nic jiného čas a z jedné strany mě to opravdu štve.
za celý ten měsíc se toho nic moc nestalo, často chodím domu tak unavená, že jediné, na co už cestou autobusem domů myslím, je postel. každopádně jsem strašně moc ráda, že mě Teri vytáhla do Drážďan si zanakupovat, protože to byl celkově moc krásnej den, i přesto, že jsem na něj naspala tak čtyři hoďky. takže Teri, pokud si tohle čteš, ještě jednou velké děkuju!!! :) v úterý mi přišla záhadná smska s tím, že by se mé dlouho očekávané tetování mohlo přesunout na konec tohoto týdne a že bych na něj nemusela čekat až do ledna. samozřejmě, že jsem na to okamžitě kývla a v pátek v deset hodin dopoledne jsem byla celá natěšená a nervózní nastoupená ve studiu, ale o tom chci sepsat samostatný článek do tattoo series, protože přeci jenom mám zase dvě úplně jiné zkušenosti, o které bych se s Vámi chtěla podělit. jen je tu zapotřebí říct, že tu kérku tak strašně moc miluju a jsem z ní tak nadšená, že mi vlastně ani trochu nevadí, jak moc mě od pátku bolí každičký pohyb (při čemž jsem dost zvědavá, jak zítra zvládnu třináct hodin v práci a na nohách haha).
jinak se nic moc důležitého vážně neděje. už jen čekám, až tento rok skončí, začne zase něco nového a ať si každý říká co chce, ale já opravdu věřím na to, že nový rok je určitá nová kapitola života. snad si ještě během prosince najdu chvilku času a něco sepíšu, vyfotím, vytvořím nebo dotvořím.
jak si užíváte vy předvánoční čas? a vůbec, jak vy berete konce a začátky nového roku? :)

mějte se hezky, E.


modrý vlasy už bohužel nejsou ani trochu modrý, ale tu chvilku jsem z nich byla vážně nadšená, takže třeba se to z toho barevného tužidla vážně jednoho dne přetransformuje na nějaký přeliv či dočasnou barvu! kdo ví...
jak to dopadá, když jdu vybírat rtěnku
:)

 


Komentáře

1 Dan | Web | 5. prosince 2016 v 21:43 | Reagovat

S cim robis tak kraaasne fotky? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama