Leden 2017

tattoo series: vše o tetování, se kterým se prozatím stále seznamujeme

29. ledna 2017 v 15:13 | E. |  tattoo series

mé poslední, mé dalo by se říct že i nejmilovanější, mé prozatím největší a nejpropracovanější tetování, které mám na stehně a rozhodně to je tetování, u kterého jsem si nejvíc potrpěla. jenže, jak já vždycky říkám, tetovací bolest je možná nepříjemná, ale na druhou stranu si jí musíte užívat, protože to zkrátka k tomu všemu patří a opravdu nejsem někdo, kdo by se vyžíval v bolesti jo, naopak.


Hell ke konci září minulého roku vyhlásil na své facebookové stránce soutěž o návrhy, které byly inspirovány akcí Fetish Weekend, který se v té době v Praze chystal. ten můj byl k druhému týdnu a věřte nebo ne, jakmile jsem ho viděla, tak jsem se zamilovala. sice mi dost lidí říkalo, že to úplně není tetování pro mě, že mě to nevystihuje a že to nejsem já, což na druhou stranu nelze nechápat. dost lidí tuhle "mou stránku" neznají a ten, kdo jí zná mi naopak řekl, že tohle je kéra pro mě. tahle kráska má vystihovat mé alter ego. to, že se nemám bát jít za svým přes veškeré překážky a hranice, protože nejdůležitější je, jak to cítím já a názory druhých můžu mít někde.... no, jinde.
zcela upřímně jsem ani trochu nečekala, že by si Andy vybral to, co jsem o návrhu napsala zrovna já a že bych tuhle krásku mohla někdy považovat za svou. ale stalo se, zpráva mi přišla, když jsem byla zrovna v práci a asi ani nemusím říkat, jak moc mi to prozářilo den.nejdřív je asi třeba říct, že jsem měla termín až v polovině ledna, ale tatér měl nějak ke konci listopadu volných pár dní, takže mi napsal, že kdybych chtěla a měla čas, můžu se hned následující den zastavit a můžeme kočku s perverzním pohledem přivést na svět. samozřejmě, že jsem neváhala ani minutu.
zase tu byla ta, pro mě naoprosto typická, nervozita, která byla za A z neznámého prostředí, kde jsem byla maximálně, když jsem někomu dělala doprovod na pierc a za B z tatéra, kterého jsem v životě neviděla a nevěděla jsem, jak na mě bude působit, což je pro mě snad jedna z úplně nejvíc zásadních věcí. naštěstí (!!!!) Andy je obrovský sympaťák a hlavně teda dost šikovnej sympaťák. ze začátku jsme diskutovali o těch běžných věcech a to ať už se to týkalo velikosti a nebo třeba toho, co na návrhu pozměníme, co tam připadáme a podobně.

xmas, last days of 2016 / first days of 2017 random

28. ledna 2017 v 19:30 | E.
vím vím, tenhle článek přidávám opravdu brzo, a to hlavně, když si vzpomenu, že v minulých letech jsem ho přidávala třeba hned po Vánocích nebo hned prvních pár dnů v novém roce. bohužel situace, která trvala bezmála po celý leden se nedala zvládat ještě společně s internetem. teď už naštěstí je vše v pohodě a pevně věřím, že to tak i zůstane! musí!! teď mám opět spoustu volna a můžu dělat, co mě baví:) nejprve tedy přináším menší random, který se mi tu nashromáždil za konec prosince a začátek ledna.

jak jste si užili nebo ještě stále užíváte zimu? mně už přijde šíííleně dlouhá a těším se, až všechno to teplé oblečení zahrabu do skříně.