remember yourself as a little girl, she is counting on you to protect her

17. února 2017 v 21:43 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
dnes bude článek plný fotek, protože hádejte co! ani nevím, kolikrát jsem o tom sem na blog psala - asi tak, plus mínus, milionkrát? stoprocentně vím, že už od základky jsem si chtěla pořídit zrcadlovku, měla jsem jí dostat k osmnáctým narozeninám, ale nedostala, protože mi nikdo nechtěl koupit nic, co by se mi pak nelíbilo. já našetřené peníze raději dávala za koncerty, cestování a říkala si, že mi ten kompakt ještě nějakou tu dobu určitě vydrží. a vydržel, drží semnou do teď a miluju ho pořád úplně stejně, jen jsem teď odvařená z toho, že jsem si vážně za vydělané peníze koupila něco, co mi vlastně splnilo sen. navíc to bylo absolutně spontánní rozhodnutí. zrcadlovku jsem si mohla koupit už minulý rok, ale jakmile přišla polovina ledna řekla jsem si teď nebo nikdy a já jsem si ke konci ledna vesele vezla domů krabici plnou štěstí. ani tomu sama nevěřím a jsem z toho pořád taková... emotivní:)
takže se vlastně valná většina mých volných dnů skládá jen z toho, že držím v ruce moje nový mimi a fotím úplně všechno. zkouším, poznávám, jásám, jak skoro všechnu práci dělá za mně a že se můžu tím pádem zaměřovat vyloženě na to, aby ta fotka sama o sobě měla kouzlo. jo, asi mi možná chybí, že s tím kompaktem jsem si musela dávat daleko víc záležet na tom, aby ta fotka nějak vypadala, ale za mě má obojí nějaké kouzlo, i když je fakt, že prostě s tou zrcadlovkou jdou hezký fotky samo.
ale nechci mít článek jen o Nikonu. únor je zatím super! dnes mě dokonce probudilo sluníčko, po tak dlouhé době. zítra jdu na koncert, po tak dlouhé době. a i přesto všechno, že mám někdy dny, kdy bych se nejradši zahrabala do peřin a nevylezla milion let, tak nějak se z toho života těším. já, chápete to?:) ode dneška mám dovolenou, týdenní, ale snad si alespoň trošičku odpočinu. zatím mám v plánu jen koncert, možná jeden ples a hlavně se chci po dlouhé době jet podívat do DOXu, jelikož tam jsou momentálně dost zajímavé výstavy a já takhle nikde nebyla strašně dlouho, ani jsem neměla tu možnost být minulý rok na Designbloku...

co vy a výstavy? taky Vás tak moc naplňují? taky máte radost z jakéhokoliv umění?
mějte se krásně,
E.


uvidím se s někým zítra na Kensington?:)
 


Komentáře

1 Siginitou | Web | 17. února 2017 v 22:07 | Reagovat

Já teda moc na výstavy nechodím po pravdě :)
A ty fotky jsou naprosto luxusní :)

2 caty. | Web | 18. února 2017 v 14:49 | Reagovat

výstavy zbožňuju!
ano ano jsem zpátky v blogovém světě, yay! :D se spoustou nové inspirace v hlavě, tak snad mi to vydrží.
gratuluju k nové hračce, moc moc se těším na fotky a taky poněkud opožděně přeju úspěšnej rok 2017 a užij si dnešní koncert! x)

3 wendy | Web | 18. února 2017 v 16:02 | Reagovat

foťáky jsou nejlepší kámoši <3! a nechystáš se náhdou na ples v pondělí? .) jinak - výstavy jsou život!!! v DOXu je to parádní, byla jsem zatím jen na Havlovi a nejradši bych šla znovu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama