jarní Petřín

6. dubna 2017 v 1:36 | E.
konečně jsem se dočkala a teploty začaly růst k jarním, někdy až skoro letním, číslům. od pátku mám trochu delší volno a právě zrovna v pátek bylo tak nádherně, že jsem nemohla zůstat sedět doma. se sestrou jsme se domluvily, že vyrazíme do Prahy a to převážně za účelem první letošní zmrzliny.
ten, kdo mě zná, určitě ví, že miluju zmrzlinu Angelato, takže jsme zamířily na Újezd, vystály si menší frontu a pak si šly naše první letošní zmrzlinový dvě porce užít na Petřín. chvilku jsme poseděly, kochaly se výhledem na Prahu a hlavně jsme plánovaly, kam půjdeme dál. nakonec jsme se rozhodly, že ještě obhlídneme Petřín a že půjdeme výš. díky bohu za to! objevily jsme naprosto skvostné místo, kde vůbec nikdo nebyl a na těch pár metrech čtverečních byly všude nádherně rozkvetlé stromy. asi Vám ani nedokážu vůbec popsat tu neuvěřitelnou atmosféru, to bylo totiž jak vystřižené z nějaké pohádky :) hlavně já už v lednu, kdy jsem si kupovala zrcadlovku, snila o tom, že na jaře objevím nějaké podobné místo a pořádně se na něm fotograficky vyřádím. taky se tak stalo a těch fotek je opravdu nespočetně moc, takže jsem se rozhodla, že s nimi udělám samostatný článek, to místo si to totiž i zaslouží.

takže! pokud budete mít čas, chuť a bude krásně, zvažte návštěvu Petřína a třeba se Vám mezi těma zamilovanýma párama též poštěstí a vy najdete podobnou nádheru.

mějte se krásně, E.


 


Komentáře

1 catyinspace | Web | 20. května 2017 v 11:54 | Reagovat

nádhera! přesně ten důvod, proč miluji jaro.
a taky zbožnuju tvoje tričkoidní šaty! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama