you never, ever, ever, get over some things, and time doesn't heal them, you just learn to manage them

10. června 2017 v 1:02 | E. |  this is who i'm, you're not gonna change that
necítím se zrovna na žádné větší vypisování, ale jelikož mě začíná štvát, že to tu všechno leží ladem a to i přesto, že mám co přidat, tak jsem se rozhodla, že alespoň něco málo sepíšu a hodím to sem. nejprve jsem sem původně chtěla dát menší shrnutí dvou dubnových (haha) koncertů, ale k tomu se nějak nemám.... ani to není tím, že bych tu ty články v koncertové záložce mít nechtěla, spíš to je tím, že když už něco sepíšu, smažu to a řeknu si, že se stejně snažím zbytečně.
co se stalo během dubna a května? zkusím to tak nějak ve zkratce dát do smysluplných slov. Counterfeit, TH, letěla jsem na služebku do Dánska, do rodiny jsme přivítali novou plyšovou lásku, zas a opět jsem se nechala potrápit a levé stehno má tedy konečně kámošku, začaly jsme s holkami alespoň trošku hýbat s naším projektem EDE(n) no a k tomu všemu jsem se stihla ještě sama v sobě psychicky ztratit - opět.
z něčeho se holt vypsat úplně nedá, zvlášť když člověk ani nějak neví, jak svoje myšlenky formulovat do psaného textu. připadá mi, že už tak dva roky padám do stále tmavšího, hlubšího a nezvladatelného začarovaného kruhu. vděčím za dny, kdy alespoň na chvilku myslím optimisticky, cílevědomě, šťastně. opravdu neznám větší zoufalost, než když se sama v sobě necítím dobře, vím to, chci s tím něco dělat, ale nevím jak, nevím co s tím udělat. strašně se těším na to, až se třeba za pět let budu smát tomu, co jsem řešila za hovadiny. chci z toho ven.
teď mám po dlouhé době pár dnů volna, v neděli mě čeká Aerodrome, na který se těším jak malá holka! a nepřestává mě udivovat, že je léto za rohem.
jak to máte vy s létem? nějaké plány? :)
vážně doufám, že se příště ozvu dřív - mějte se do té doby krásně, E.


 


Komentáře

1 caty. | Web | 11. června 2017 v 13:12 | Reagovat

Uplně chápu co tím začarovaným kruhem myslíš. Mám to totiž tak nějak stejně. Jsou lepší dny, horší a uplně nejhorší. Těch bylo v poslední době málo, ale teď se zase vrací. Už třetí léto, který bude zahaleno černým oparem a depresivníma myšlenkama. Přestává mě bavit, že se z toho nedokážu vyhrabat.
Štěňátko je ultra rozkošné!! Jak se jmenuje?
Kodaň lehce závidím. Hlasuji pro článek z fotkami z Kodaně, jestli nějaké máš ;).
Tvá tetování mě vždycky inspirují k tomu, abych se k tomu taky konečně odhodlala.
Užij si Aerodrome! A jaké máš vůbec plány na léto?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama