happy happy

31. prosince 2017 v 11:55 | E.
rok se s rokem opět sešel a já tu na klávesnici ťukám "malé velké" shrnutí toho, co se mi za posledních dvanáct měsíců podařilo a naopak, kam jsem se posunula, co jsem zažila a prožila, které chvilky jsem si nejvíce užila a koho mi tento rok přivál do života.
je toho tolik, že vlastně ani moc dobře nevím, kde bych měla začít - ostatně tuto větu píšu určitě do každoročního zakončovacího článku. s minulým rokem jsem se rozloučila skvěle prožitým Silvestrem - po boku milované osoby, v dobré společnosti, s kupou jídla a pití.
pak ale nastal nečekaný zvrat úplně ve všem, všechno začalo nanovo. neustálé trápení, neustálé úzkosti, neustálé špatné nálady a do toho jsem musela x hodit stát v práci mezi lidmi a dělat, jakoby se vlastně vůbec nic nedělo. nesnáším to, nesnáším tuhle přetvářku, nesnáším, když musím být mezi lidmi ve chvílích, kdy bych nejraději před celým světem utekla a zahrabala se pod peřinu.
začátkem března už to semnou nebylo vůbec zvladatelné a právě v ten moment mi vstoupil do života někdo, kdo mi ho absolutně celej začal od základů měnit. žila jsem jen z toho, že jsem si s ním vyměňovala zprávy, ale city jsem měla zamčené jinde. dnes si klepu na čelo, jak jsem mohla být tak naivní....

tahle "nová krev" mi do života vnesla úplně všechno, co jsem v něm postrádala - jestli jsem někdy říkala, že druzí Vám v sebelásce nijak nepomohou, není to pravda, jen to musí být někdo, kdo to s Vámi myslí doopravdy tak, jak si myslíte. bez veškeré přetvářky!
ze začátku jara, v polovině dubna, jsem dostala jedinečnou příležitost se pracovně podívat do Kodaně a byla bych blázen, kdybych na to nekývla: poprvé jsem letěla letadlem! a byl to zážitek na celej život.
léto mi začalo nejlíp, jak jen mohlo - jela jsem na hudební fesťák a rovnou do Hradce. šílený tři dny, které mi toho tolik daly. aniž bych se nějak stihla vzpamatovat a vybalit z batohu RfP, mohla jsem se začít znovu balit a psychicky se připravovat na čtyřiadvacetihodinovou cestu autobusem do Španělska. po sedmi letech jsem viděla moře a úplně poprvé své milované delfíny :)
ke konci léta jsem se tak napůl nastěhovala do Prahy, poprvé jsem "visela" na výstavě a přišel zvrat i v pracovním životě. pak už se vše začalo rychle ubírat k samotnému konci roku.
aktuální rok mi toho dal hodně i co se koncertních zážitků týče - Kensington, Counterfeit (hned dvakrát!), Tokio Hotel, Linkin (ach bože :() Park a Simple Plan na Aerodromu, Kraftklub a spousta dalších na RfP a v neposlední řadě fenomenáááální Michael Malarkey, na kterého razím v příštím roce zas.

když se nad tímto rokem zamyslím tak nějak "souhrně", jak by ostatně tento článek měl působit, musím říct, že mi toho dal nejvíc po mé psychické stránce. spoustu věcí jsem si uvědomila a snad úplně poprvé jsem sem pravdivě napsala, že jsem šťastná. jasně, jsou momenty, kdy se cítím strašně, ale překvapivě převahují ty, kdy se cítím přesně naopak. budeme to dávat za vinu té "nové krvi" :)

rok s osmnáctkou na konci bude převážně o cestování. hned ze začátku roku se chystáme s Verčou na Thirty Seconds To Mars do Amsterdamu, strašně moc bych se už KONEČNĚ chtěla podívat do Londýna, rozhodně se podívám do Vídně a myslím, že ne pouze jednou a v létě bych brala nějakou dovolenou poblíž hor, tak uvidíme uvidíme, co mi tento rok přinese :) aktuálně přemýšlím i o změně v pracovním životě, o nové seberealizaci, na kterou musím sehnat to nejdůležitější - prostor a hlavně také o kompletním přestěhování do hlavního města.
plně doufám, že osmnáctka nebude ze začátku tak mizerná, jako byla právě sedmnáctka.... že mi bude všechno vycházet a že i když budu na dně, blízcí se za mě postaví!

co vy? co čekáte od roku 2018? budete si dávat nějaké předsevzetí?

přeji Vám úspěšný start do dalšího, nového roku a užijte si zbytek Silvestra - E.PF 2018 ❤️

 


Komentáře

1 Mrtvá Duše | Web | 31. prosince 2017 v 14:37 | Reagovat

krásnbé fotky

2 K | Web | 10. února 2018 v 15:54 | Reagovat

Já moc doufám, že 18 bude super rok! A jsem hrozně moc ráda, že jsi teď šťastná, fakt jo, zasloužíš si to. <3
Ty si taková hrozná kóča! A ani už nevím, kolik těch tetování máš, můj tip je 13 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama