that feeling you get when they come on stage

19.06.2013 Paramore (+ special guest: Dutch Uncles)

21. června 2013 v 15:01 | E.

uplynuly dva dny od koncertu a já vám přináším svůj report:)! začneme neskutečně dlouhým čekáním, které přitom dlouhé ani trochu nebylo, ale to horko dělalo své. a jelikož jsme ani jedna neměla na to, jít si stoupnout do davu lidí, šly jsme si sednout a jsem za to fakt ráda, i když jsem pochopitelně celý koncert stála. jak už jsem říkala, sedět na koncertě mi přijde hrozně neuctivé vůči kapele samotné.. škoda, že v lucerně opravdu klimatizaci nemají (a mám takový pocit, že ani neznají), jinak bych o volbě mezi kotlem a balkonem neváhala ani minutu.
k předkapele asi jenom to, že mě opravdu bavil jejich zpěvák a to svými zajímavými tanečními kreacemi, které byli opravdu úsměvné - možná až moc:)
WE ARE PARAMORE
paramore na scéně se songem moving on společně s tím úžasným pocitem na hrudi:)) během středečního večera zazněly hity jako misery business, decode, ignorace, that's what you get, pressure, the only exception; ale také songy z nového alba jako now a still into you (která bylo mimochodem naprosto naprosto naprosto perfektní!!); nebo pecka z jejich úplně prvního alba whoa, při které se společnými silami zapojila celá hala a bylo to, jak sama hayley potvrdila, skvělý! celou show zakončili skladbou brick by boring brick:))
osobně mě asi nejvíce dostala hayley a její projev o tom, ať se neměníme; ať zůstaneme svý; ať se milujeme takoví jací jsme a že oni nás tak též milují - so please, NEVER GIVE UP
vážně jsem byla překvapená, že byla lucerna na prvním samostatném koncertě paramore plná a vypadalo to, že i vyprodaná - atmosféra byla fakt fakt fakt perfektní!! a já jsem neskutečně ráda, že jsem na tom koncertě mohla být, jelikož to byl nezapomenutelný zážitek!, i když mi k úplné spokojenosti chyběl song monster:(

předkapela:)

07.03.2013 Miro Šmajda (+ special guest: Bonebroke)

12. března 2013 v 0:26 | E.
nevím, zda jste měli možnost mira někdy vidět a slyšet, ale na mě pokaždé zanechá pozitivní a optimistický dojem:)) a to bych dokázala lidi, kteří na mě tímto dojmem působí, spočítat možná i jenom na jedné ruce..
strašně moc se mi líbilo, že jsme jeho nové album mirosmajda.com, které mimochodem zní naprosto skvěle! alespoň tedy live, křtili my. že si vlezl mezi nás a naléval nám šampaňské:)
předkapela večera mě mile překvapila, bonebroke hráli opravdu skvěle!
co se týče setlistu, tak jsem byla neskutečně ráda, že zazněla má obrovská srdcovka last forever!! samozřejmě hráli hlavně songy z nového alba, ale staré známé a hlavně dobré pecky též zazněly.
nebýt otravných fotografů a některých fanynek, tak by to snad byl opravdu velmi vydařený večer:) koncerty v klubech prostě mají své zvláštní a jedinečné kouzlo, já to říkám pořád:))

15.08.2012 Foo Fighters (+ special guest: Bob Mould)

16. srpna 2012 v 17:57 | E.
už je pěkně zmuchlanej, několikrát jsem ho včera namočila, ale who cares já ho prostě nesundám!

ani netuším, jak bych měla začít. včera jsem byla na koncertě foo fighters? to by bylo teda dost slabý. včera jsem zažila pořádný rockový nářez? to se sice pravdě blíží, ale úplná pořád není. včera jsem zažila něco, co jen tak nějaký koncert nepřekoná!!! to čekání bylo, jak se dalo čekat, strašný a pořád jsem musela holky provokovat, ale rozhodně se to vyplatilo! fakt pořád nevěřím tomu, že jsme byly na koncertě foo fighters v první řadě, že jsme měli grohla ani ne dva metry před sebou a že se na nás podíval. když dave přilítnul na pódium, tak jsem si myslela, že sním! najednou, z ničeho nic je před vámi dave grohl? panebože!! neznám slova, kterými bych tadyten pocit perfektně popsala. to bylo něco, co jsem si ani v tom nejnáročnějším snu o včerejším večeru nevysnívala! hned na začátek zahráli white limo, což teda byl, jak asi tušíte, ten správnej start. následovalo all my life, rope, THE PRETENDER při kterém jsem si absolutně vyřvala hlasivky, ale to zdaleka nebylo všechno. learn to fly, arlandria, waaalk, new way home, moje nejoblíbenější these days, při které jsem prostě neudržela slzy jak tam stál, a zpíval jeden z nejlepších songů vůbec? to nešlo, fakt ne, monkey wrench, bridge burning, nejlepší BEST OF YOU zpívala kompletně plná hala, což byl teprve nářez! po best of you nás nachvíli opustili, ale ne nadobro. při times like these dave vypadal (cituji anet) doslova jako anděl, nejlepší dear rosemary si foo's střihly s předkapelou večera, kterou byl bob mould a hrál též fajn, ale znáte to.. čekáte na svou oblíbenou kapelu a nemáte náladu na žádnou předkapelu. rozloučily se s námi se songem everlong a tak trochu trochu víc jsem nechtěla domů.. jak se nám dave omlouval, že v praze nekoncertovali sedmnáct let, představil nám jeho dceru a syna bubeníka taylora, to, že byl rád, když na koncertě viděl všechny věkové generace.. vážně, až znovu přijedou a jakože přijedou, jelikož to slíbili!, tak na ně všichni musíte zajít!! nejlíp utracených patnácet korun! na závěr chci poděkovat weili a anet, že to semnou před tou halou přežily a nezabily mě už tam a to bych si to chvílema vážně zasloužila. nejlepší večer, nejlepší koncert, nejlepší foo's!!!! ROCK 'N' GROHL

náš super nápad, vylepšily jsme plakát na open air festival

07.12.2011 Rihanna (+ special guest: Calvin Harris)

9. prosince 2011 v 0:04 | E.

na tenhle večer jsem čekala už od sedmnáctého února a včera jsem se ho konečně dočkala! vážně nebylo zrovna nic příjemného čekat v dešti a v mínusových teplotách před halou celých pět hodin a nějakých dvacet minut, vážně ne. česká organizace je ta nejhorší a budou mě muset hodněkrát přemlouvat, abych do o2 areny šla ještě na nějaký koncert. pánové by se totiž měli naučit číst - na vstupence je napsané "vstup do areny umožněn 90 min. před začátkem akce" a ne žádných patnáct minut před začátkem:/ ale přece si nenecháme nějakými negramoty zkazit večer, na který se takhle dlouho těšíme, že jo:)) předskokan mohl být taky lepší, opravdu mi tahle hudba vůbec nic neříká, ale to, co následovala po něm prostě nemělo ani jedinou chybu (a vážně mě nezajímají přiblblé recenze lidí, kteří na tom koncertu vůbec nebyli a dělají ze sebe šíleně moc chytrý)!!! zazpívala mojí srdcovku na piáně ve vzduchu, na piáně ve vzduchu, sakra sakra sakra na piáně ve vzduchu!!!!! no vůbec jsem tam z toho nemohla:)) a cheers s balónkama, we found love (nejhezčí konec:') a ještě teď mám plnou tašku papírků:D), umbrella, man down (dneska neslyším nic jinýho než rum-pa-pa-pum man down), hard, unfaithful, run this town, live your life (!!!! umírala jsem) a nesmím zapomenout na california king bed, hate that i love you a spoustu spoustu dalších songů:) popravdě jsem ani netušila, že to bude takhle dlouhý. sice jsem na dnešek spala jenom čtyři hodiny a bolí mě celý člověk, ale prostě včerejšek byl neuvěřitelnej;) doufám, že jste si to užili i vy, pokud jste měli možnost, tam být a pokud neměli, tak nezoufejte. myslím, že se tu ještě objeví:)) a teď už fotky. mějte se zatím krásně:-**

15.11.2011 Rosemaid (Miro Šmajda band)

17. listopadu 2011 v 19:13 | E.

tak se jde zase po nějaké době aktualizovat rubrika plná koncertů:) vlastně jsem do neděle vůbec nevěděla, jestli půjdu na rosemaid nebo na the paranoid. nakonec jsem se rozhodla pro rosemaid a že bych toho litovala, to opravdu ne:)) sice si šmajda dával na čas a přišel až po hodinovém zpoždění, už po prvním songu jsem vůbec nic neslyšela, pořád se před nás cpali otravní fotografové a strašně rychle to uteklo, ale bylo to víc jak fajn!;) zahráli mou oblíbenou last forever, metallicu (!), loneliness, rolling in the deep, čo sa týka lásky, halellujah, ale nejvíc ze všeho si dali ac/dc!!! opravdu by mi nevadilo si je chodit poslechnout každej večer:) takže doufám, že až se naskytne opět nějaká příležitost, a oni budou koncertovat v praze, že se tam hezky všichni sejdeme a pořádně si to užijeme;)) ještě něco - šmajda měl nejlepší vlasy!

02.09.2011 Simple Plan (+ special guest: Imodium)

3. září 2011 v 19:21 | E.

čekání před halou v tom největším vedru, odhánění vos, plánování toho, jak budeme v první řadě, nepříjemní securiťáci, neskutečná tlačenice, zjištění toho, že jsme ve druhé řadě pod pódiem a že máme ty nejlepší výhledy, předkapela s nejlepším a nejhezčím baskytaristou, nervy, 20:50 a simple plan jsou na pódiu!, pierre a jeho sexi kocicka, who wants to shower with me?, i'd love to had a czech girlfriend, it's not goodbye it's see you later, astronaut, skok do davu, welcome to my life, jump, nejkrásnější perfect a srdíčková akce, nejhezčí žážitek a koncert!!! tenhle koncert byl úplně jinej, než všechny, na kterých jsem byla. ta komunikace s fanoušky, to jejich absolutní uvolnění a ta jejich krásná čeština:')) není potřeba psát to, jak mě bolí ruce, jak neslyším a jak nemůžu mluvit. za to všechno mi to stálo:) po koncertě jsme ještě čekali za halou, jestli se kluci náhodou nebudou podepisovat a uspěli jsme. sice máme jenom dva podpisy sebastiena a pierra, ale všechno je lepší než nic:)) skvělé bylo hlavně to, že i když jsem neuměla většinu textů z nového alba, tak jsem je s nima stejně zpívala:) ti co tam nebyli přišli vážně o jeden obrovitánský zážitek a o jeden neuvěřitelně legendární večer:)) každopádně mají znovu přijet, tudíž už neváhejte a rozhodně si na příští koncert lístek kupte!

17.11.2010 Lady Gaga (+ special guest: Semi Precious Weapons)

18. listopadu 2010 v 18:59 | E.

celý včerejší odpoledne jsem s beruškama procestovávala prahu starbucks, pařížská, cadillac escalade, inter continental, ale stejně nejlepší bylo zakončení včerejšího dne!:) k o2 aréně si přijedeme hezky po pátý hodině a kdyby nebylo karolínky, tak by jsme nebyly tam, kde jsme byly. ještě jedno ti děkujeme:-** následovala nejmíň hodinový tvrdnutí v davu a v zimě s lily. měla jsem nervy už před tou arénou, že mě s tím foťákem pošlou do úschovny:D když se to otevřelo, tak jsme se tam s lily málem přizabily, že:D zakopávala jsem o každičkej kamínek, málem jsem hodila hubu u těch dveří, ale hlavně, že jsme byli vepředu, že jo:D:D potom následovalo "úžasný" tlačení u schodů ke stání... to jsme s lily taky dávaly pořádný sprinty dolů a pak... další tlačenice:D nakonec se to všechno vyplatilo a naprosto neuvěřitelně okopané, otrhané, spocené, udýchané jsme doběhli SAKRA DO PRVNÍ ŘADY K PÓDIU! neskutečný, neskutečný, neskutečný! to co jsem si měsíc před tím vysnívala se splnilo následovala předkapela, která byla mimochodem lepší než jsem čekala;) ten zpěvák si to maximálně dával! po jejich půlhodinovém vystoupení nám tam pustili jacksona a asi po patnáctiminutách začalo sakra dokonalý intro & dance in the dark! kompletně celá ta aréna se rozeřvala, husina po celým těle a jenom poslouchaní i'm a free bitch, baby my name is lady gaga, welcome to the monster ball!!! asi ani nemusím psát to, jak to vypadalo po celou dobu jejího vystoupení. celá aréna s ní zpívá, tancuje, skáče, řve na ní - nejlepší atmosféra, tohle to! ani teď nemůžu uvěřit tomu, že jsem od ní stále jenom dva metry, že na nás ukázala, že nám zamávala, sakra lily nedávám to!:')) vyřvaný hlasivky u telephone, poker face, just dance, paparazzi, boys boys boys, beautiful dirty rich, monster, alejandro, bad romance, lovegame, the fame a v neposlední řadě u dance in the dark. absolutně nevím, jak na vás tenhle článek bude působit, ale každopádně to byl naprosto nejlepší koncert s nejlepší show, nejlepší atmosférou a nejlepší zpěvačkou! ta síla, která z toho vystoupení šla. ta energie, která byla na gagě jasně znát. ta originalita, které má gaga na rozdávání. ona je na vrcholu a ještě pěkně dlouho tam zůstane! chci to zpátky, hned, teď, okamžitě!


lily? :'))) ♥

30.10.2010 Rosemaid (Miro Šmajda band)

31. října 2010 v 15:29 | E.
ichbinhumanoid.blog.cz
chtěla jsem napsat už včera, ale vůbec jsem neměla náladu něco psát. bolely mě záda, nohy a navíc jsem domu přijela až po desátý hodině, protože jsem nutně potřebovala podpis od mira a od jara, že jo:D cesta na chodov byla fakt neuvěřitelná. opravdu po mě už nikdy nechtějte abych se já, berouňačka vyznala v pražským metru, abych musela v tom centru hledat dmko, protože by to dopadlo stejně jako včera weili a abych stála pět hodin v kuse, protože moje záda to nedávají ještě teď!:D:D naštěstí tady byla ta útěcha, že zase uvidíme šmajdu:) koncert byl fakt krásnej, akustickej přesně takhle by měl každej koncert vypadat. úžasně jsem si zazpívala, úžasně jsem si zatleskala, úžasně jsem si vybila foťák a navíc jsem tam byla s úžasnou weilinkou:)) od songů z alba čo se týká lásky až po rockovou skladbu od queenu, we will rock you - každá skladba tam byla úžasná, taková... jiná, nevšední. autogramiáda byla taky perfektní:D všichni se tam tlačíme jak sardinky, každej se chce prokopat k tomu stolku u mira a každej chce ten podpis se svým jménem. každopádně jsem spokojená. přežila jsem to, mám mirův smajlík a jarovo ze , takže si vážně nemám na co stěžovat;) navíc jsem tenhle den zakončila skvěle v mc'donaldu a s hankou v autobuse:) těším se na cdčko a ještě víc se těším na turné rosemaid po divadlech s weili:-**
ichbinhumanoid.blog.cz

28.08.2010 Rosemaid (Miro Šmajda band)

28. srpna 2010 v 23:36 | E.


miro a birkuš

ani nevíte, jak jsem se nemohla dočkat dne, kdy opět aktualizuju rubriku rock on and make some noise. kdo čte pravidelně moje články, tak rozhodně věděl, kam se dneska chystám;) vstávala jsem po desáté hodině a po dvanácté jsem už seděla se sestřičkou v autobuse směr metropole zličín. včerejší den jsem nebrala zas až tak moc slavnostně, protože jsem věděla, že mě čeká tohle. těšila jsem se jak sviňa, ale to by se podle mě těšil každý. na zličín jsme přijeli něco po jedné hodině, takže jsme měli dost času najít místo konání. nakonec jsme tam už zůstali, protože tam byla už plná první řada fanynek a my chtěli dobrý místo;) potom jsem tam potkala hannu, úžasnou slečnu, která je nejen milá, ale i ohromně kreativní. určitě ji znáte z blogu. to už tam začaly chlapci z rosemaid zkoušet, takže jsme se alespoň nějak bavili. koncert začínal až ve čtyři, takže jsme se tam po zvukovce opravdu šíleným způsobem bavili. ale kdo si počká, ten se dočká. dočkali jsme se mira, sice až po čtvrtý, ale stálo to za to! ten koncert byl naprostej hukot! při některých momentech jsem se fakt bála, že ohluchnu:D miro byl šíleně milej a ne jenom on, i ostatní členi, který jsem si mimochodem neskutečně oblíbila, takže se na jejich koncertě co nevidět doufám zase uvidíme zahráli fakt uplně všechno co se dalo. od umbrelly od rihanny po welcome to the jungle. koncert trval plus mínus hodinu a neskutečně moc to uteklo, tak jako všechny úžasný chvíle. ale nechtěla jsem odjet bez podpisů a bez fotek! ani náhodou:D už při zvukovce jsem si tam vyhlídla naprosto úžasný kluky, se kterýma jsem prostě fotku chtěla!:D sice to byla dřina, se probojovat přes tu tlačenici, ale zvládla jsem to a to i se sestřičkou. mám podpis kytaristy romana a bubedíka jara na ruce, což mě štve, jelikož se to co nevidět smeje, ale já neměla nic, na co by se mohli podepsat:D miro rozdával podpis karty, takže toho mám naštěstí na něčem, co se z toho jen tak nesmaže. půl hodiny jsme čekali na to až se pan miro uráčí vylézt ze šatny a budeme se moct s ním vyfotit. pak jsme šli dělat nehorázný paparazzi romana ke kameře, kde dělal rozhovor. aby toho nebylo málo, tak jsme šmajdu se sestrou potkali ještě v horním patře, kde jsou restaurace, takže jsme měli přijemnou televizi s mekáčem po ruce:D:D zkrátka a jasně, miro je rocker jak se patří a takový já velmi ráda;) má pokaždé úžasnou show, dokáže v každým probudit tu správnou energii a ještě ke všemu má takový fešáky v kapele, takže co víc si přát?:) jedině tak další koncert ROSEMAID v PRAZE!


15.03.2010 Tokio Hotel

24. dubna 2010 v 17:05 | E.
free image host.........free image host
našla jsem další dvě fotky z meet&greet :)
 
 

Reklama